KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
» FAQ
» Szukaj
» Użytkownicy
» Grupy
» Galerie
» Rejestracja
» Profil
» Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
» Zaloguj
Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna
->
Mecze Północ - Południe
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Ogłoszenia
----------------
Ogłoszenia
Kosz
----------------
DLK
III Liga Koszykówki
Mecze Północ - Południe
Juniorzy
Strona
----------------
Uwagi i propozycje
Inne
----------------
Hyde Park
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Tom
Wysłany: Nie 22:58, 05 Cze 2011
Temat postu: Wynik meczu
PÓŁNOC - POŁUDNIE 64:64 (15:9, 14:15, 19:23, 16:17)
Punkty dla PÓŁNOCY:
Gromkowski 15, Czyrny 13, Sikora T. 10, Grabiński M. 6, Sikora G. 6, Nowak 6, Gasch 4, Grabiński T. 2, Szczęsny 2.
Punkty dla POŁUDNIA:
Richter 25, Brysch 10, Desczyk 8, Rybka 6, Lissy 4, Kler 4, Kłódczyński 3, Ledwig 2, Trzęsiok 2.
Sędziowie:
Piotr Foltyn
Mikołaj Ładniak
Sekretarz:
Maciej Kowalik
Agnieszka Lisoń
Nikola Dylka
Krzysztof Habiak
MVP meczu
- Adam Richter (POŁUDNIE)
Zwycięzcy konkursów:
Konkurs rzutów wolnych - Adam Richter (POŁUDNIE)
Konkurs wsadów piłki do kosza - Tomasz Sikora (PÓŁNOC)
Konkurs rzutów za 3 punkty - Adam Richter (POŁUDNIE)
STAN RYWALIZACJI NA ROK 2011 - 18:4
Tom
Wysłany: Sob 12:41, 04 Cze 2011
Temat postu: SKŁADY DRUŻYN
SKŁADY DRUŻYN:
KADRA PÓŁNOCY:
[BIAŁE STROJE KLUBOWE]
1. Grabiński Tomasz
2. Szczęsny Miłosz
3. Grabiński Marek
4. Gromkowski Wojciech
5. Nowak Marek
6. Sikora Grzegorz
7. Gasch Robert
8. Czyrny Dawid
9. Sikora Tomasz
KADRA POŁUDNIA:
[CZARNE STROJE KLUBOWE]
1. Brysch Mateusz
2. Desczyk Rafał
3. Trzęsiok Bartłomiej
4. Lissy Janusz
5. Kłódczyński Jan
6. Richter Adam
7. Kler Sebastian
8. Ledwig Adam
9. Mariusz Rybka
Sędziowie
- Piotr Foltyn, Mikołaj Ładniak
Sekretarz
- Maciej Kowalik, Agnieszka Lisoń, Nikola Dylka oraz Krzysztof Habiak
ZAPRASZAMY!!!
Tom
Wysłany: Sob 12:40, 04 Cze 2011
Temat postu: XX MECZ "PÓŁNOC VS POŁUDNIE" K.S. START MEBLE D-Ń
Zapraszamy na
XX MECZ KOSZYKÓWKI - "PÓŁNOC vs POŁUDNIE" 2011
w wykonaniu III-ligowych koszykarzy STARTU MEBLE Dobrodzień oraz najlepszych dobrodzieńskich amatorów koszykówki.
W programie:
* Mecz gwiazd PÓŁNOC - POŁUDNIE - godz. 16.00
* Taneczne pokazy klubowych cheerleaderek
* Konkursy dla zawodników - konkurs rzutów wolnych
- wsadów piłki do kosza
- rzutów za 3 punkty
* Konkurs rzutowy z nagrodą dla Publiczności
* Uroczyste Zakończenie Sezonu 2010/2011. Wyróżnienia zawodników, działaczy i sponsorów.
Po części sportowej w restauracji Cafe Kult w Dobrodzieniu ok. godz. 19.00 odbędzie się klubowy bankiet dla zawodników i zaproszonych gości.
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
subMildev
free theme by
spleen
&
Programosy
Regulamin