KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
» FAQ
» Szukaj
» Użytkownicy
» Grupy
» Galerie
» Rejestracja
» Profil
» Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
» Zaloguj
Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna
->
DLK
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Ogłoszenia
----------------
Ogłoszenia
Kosz
----------------
DLK
III Liga Koszykówki
Mecze Północ - Południe
Juniorzy
Strona
----------------
Uwagi i propozycje
Inne
----------------
Hyde Park
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Tom
Wysłany: Pon 1:23, 24 Mar 2014
Temat postu: TERMINARZ - KAT. MĘŻCZYZN
TERMINARZ i WYNIKI -
KAT. MĘŻCZYZN
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. LKS BASKET Praszka
2. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
3. ZSP WARRIORS
4. STARS 0,7
5. NO NAME
6. STARS 0,5
7. GRUPA ŻYWIEC
8. NICE ONE
9. DEVILS
10. MINISTRANCI
TABELA po III kolejce:
GRUPA "A"
1. LKS BASKET Praszka
- 4 mecze -
8 pkt.
- 193:78
- awans do półfinału
2. NAZWA WKRÓTCE
- 4 mecze -
7 pkt
- 126:74
- awans do półfinału
3. STARS 0,5 - 4 mecze -
6 pkt
- 110:83
4. GRUPA ŻYWIEC - 4 mecze -
5 pkt.
- 91:175
5. DEVILS - 4 mecze -
4 pkt.
- 48:158
GRUPA "B"
1. STARS 0,7
- 4 mecze -
8 pkt.
- 157:114
- awans do półfinału
2. ZSP WARRIORS
- 4 mecze -
7 pkt.
- 193:111
- awans do półfinału
3. NO NAME - 4 mecze -
6 pkt.
- 124:82
4. NICE ONE - 4 mecze -
5 pkt.
- 83:168
5. MINISTRANCI - 4 mecze -
3 pkt.
- 61:143
Rozgrywki
systemem "każdy z każdym" *
Punktacja:
zwycięstwo - 2 pkt., porażka - 1 pkt., walkower - 0 pkt. *
Gra
2x10 min.
* Awans
do Play-off - po 2 najlepsze drużyny*
Półfinały
A1-B2, B1-A2 i
Finały
o 3 i 1 miejsce.
I KOLEJKA - wtorek, 25.03.2014r.
1 mecz Gr A - godz. 19.00 - STARS 0,5 - DEVILS
27:12
(9:8)
1 mecz Gr. B - godz. 19.30 - MINISTRANCI - ZSP WARRIORS
19:50
(17:21)
2 mecz Gr. A - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS BASKET Praszka
22:26
(12:15)
2 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - STARS 0,7 - NICE ONE
34:28
(19:15)
3 mecz Gr. A - godz. 20.30 - LKS BASKET - DEVILS
67:9
(35:4)
3 mecz Gr. B - godz. 20.30 - NICE ONE - MINISTRANCI
18:16
(10:11)
II KOLEJKA - czwartek, 27.03
4 mecz Gr A - godz. 19.00 - STARS 0,5 - GRUPA ŻYWIEC
38:23
(24:14)
4 mecz Gr. B - godz. 19.30 - NO NAME - STARS 0,7
23:25
(7:13)
5 mecz Gr. A - godz. 20.00 - DEVILS - NAZWA WKRÓTCE
8:38
(2:23)
5 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - ZSP WARRIORS - NICE ONE
67:19
(22:9)
6 mecz Gr. A - godz. 20.30 - NAZWA WKRÓTCE - GRUPA ŻYWIEC
49:24
(23:14)
6 mecz Gr. B - godz. 20.30 - STARS 0,7 - MINISTRANCI
55:26
(24:12)
III KOLEJKA - wtorek, 1.04
7 mecz Gr A - godz. 18.30 - DEVILS - GRUPA ŻYWIEC
19:26
(8:13)
7 mecz Gr. B - godz. 18.30 - STARS 0,7 - ZSP WARRIORS
43:37
(17:17)
8 mecz Gr. A - godz. 19.00 - LKS BASKET - STARS 0,5
31:29
(16:12)
8 mecz Gr. B - godz. 19.30 - MINISTRANCI - NO NAME
0:20 WALKOWER
9 mecz Gr. A - godz. 20.00 - GRUPA ŻYWIEC - LKS BASKET
18:69
(10:31)
9 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - NO NAME - NICE ONE
51:18
(24:6)
10 mecz Gr. A - godz. 20.30 - STARS 0,5 - NAZWA WKRÓTCE
16:17
(5:2)
10 mecz Gr. B - godz. 20.30 - ZSP WARRIORS - NO NAME
39:30
(23:10)
IV KOLEJKA - czwartek,3.04
11 mecz - półfinałowy - godz. 19.00 - 1 miejsce Gr. A -
2 miejsce Gr. B
LKS BASKET Praszka vs ZSP WARRIORS
46:33
(20:8)
12 mecz - półfinałowy - godz. 19.30 -
1 miejsce Gr. B
- 2 miejsce Gr. A
STARS 0,7 vs NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
25:34
(16:18)
V KOLEJKA - wtorek, 8.04
- hala od 18.30 -
FINAŁY
13 mecz - godz. 19.00 - Finał o 3 miejsce
STARS 0,7 - ZSP WARRIORS
36:38
(14:18)
14 mecz - godz. 19.30 - Finał o 1 miejsce
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS BASKET Praszka
25:40
(13:24)
godz. 20.00 -
UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA LIGI. WRĘCZENIE PUCHARÓW
Tom
Wysłany: Pon 0:17, 24 Mar 2014
Temat postu: TERMINARZ - KAT. KOBIET
TERMINARZ i WYNIKI -
KAT. KOBIET
Rozgrywki
systemem "każdy z każdym" *
Punktacja:
zwycięstwo - 2 pkt., porażka - 1 pkt., walkower - 0 pkt. *
Gra
2x10 min. *
Klasyfikacja
końcowa wynikać będzie z tabeli rozgrywek.
TABELA i KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. PINGWINY Z MADAGASKARU - 4 mecze -
8 pkt.
- 96:50
2. APLAUS - 4 mecze -
7 pkt.
- 106:51
3. KOSOGŁOSY - 4 mecze -
6 pkt.
- 49:51
4. BLACK PLAYERS - 4 mecze -
5 pkt.
- 33:96
5. MAGIC TEAM - 4 mecze -
4 pkt.
- 38:84
I KOLEJKA -
wtorek, 25.03.2014r.
1 mecz - godz. 19.00 - MAGIC TEAM - KOSOGŁOSY
9:14
(4:3)
2 mecz - godz. 19.30 - APLAUS - BLACK PLAYERS
36:9
(22:2)
II KOLEJKA -
czwartek, 27.03
3 mecz - godz. 19.00 - PINGWINY Z MADAGASKARU - MAGIC TEAM
24:15
(8:8)
4 mecz - godz. 19.30 - APLAUS - KOSOGŁOSY
25:13
(17:5)
III KOLEJKA - wtorek, 1.04
7 mecz - awansem (za czwartek) godz. 18.00 - MAGIC TEAM - APLAUS
25:6
(14:2)
5 mecz - godz. 19.00 - BLACK PLAYERS - KOSOGŁOSY
6:14
(2:4)
6 mecz - godz. 19.30 - BLACK PLAYERS - PINGWINY Z MADAGASKARU
7:38
(5:22)
IV KOLEJKA - czwartek,3.04
8 mecz - godz. 19.30 - PINGWINY Z MADAGASKARU - KOSOGŁOSY
11:8
(4:4)
V KOLEJKA - wtorek, 8.04
- hala od 18.30
9 mecz - godz. 19.00 - APLAUS - PINGWINY Z MADAGASKARU
20:23
(14:8
10 mecz - godz. 19.30 - BLACK PLAYERS - MAGIC TEAM
11:8
(4:2)
godz. 20.00 -
UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA LIGI. WRĘCZENIE PUCHARÓW
Tom
Wysłany: Nie 23:59, 23 Mar 2014
Temat postu: TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH
TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH - edycja 2014
ZGŁOSZONE DRUŻYNY
KAT. KOBIET:
1.
PINGWINY Z MADAGASKARU
(Wolas Weronika, Fleger Joanna, Kamińska Adrianna, Bonk Natalia)
2.
BLACK PLAYERS
(Kuc Nikola., Skowronek Justyna, Skowronek Sabina, Respondek Daria, Wilk Natalia)
3.
APLAUS
(Niemiec Sandra, Twardokęs Honorata, Wojcik Karolina, Mucha Zuzanna, Niemiec Wiktoria)
4.
MAGIC TEAM
(Poloczek Joanna, Sikora Agnieszka, Borkowska Elżbieta, Szlezinger Stefania, Sikora Kamila)
5.
KOSOGŁOSY
(Konik Aleksandra, Konik Katarzyna, Barowska Martyna)
KAT. MĘŻCZYZN:
1.
STARS 0,5
(Lissy Janusz, Desczyk Rafał, Kłódczyński Jan, Desczyk Dominik, Miosga Adrian)
2.
ZSP WARRIORS
(Matyska Robert, Sikora Tomasz, Nowak Marek, Konik Andrzej, Poloczek Dawid)
3.
LKS BASKET Praszka
(Pokorski Kuba, Opiela Maciej, Bartoszek Kamil, Szymański Tomasz, Popławski Marcin)
4.
NICE ONE
(Haberla Marcin, Andraczek Martin, Grzesiak Dawid)
5.
GRUPA ŻYWIEC
(Kowalik Wojciech, Plotnik Mariusz, Pisula Mariusz, Kowalik Piotr, Weinczyk Patryk)
6.
MINISTRANCI
(Czellnik Mattheus, Kulik Tomasz, Popenda Robert, Max Patryk, Degener Rafał)
7.
DEVILS
(Stupiński Krystian, Pieprzyca Dawid, Koza Łukasz, Deja Marek, Skorupa Łukasz)
8.
NO NAME
(Stupiński Jarosław, Stupiński Grzegorz, Brysch Mateusz, Gasch Robert, Ledwig Adam)
9.
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
(Szczęsny Miłosz, Fikus Radosław, Borosz Tomasz)
10.
STARS 0,7
(Rybka Mariusz, Wieszołek Patryk, Chrobak Dawid, Wieszołek Grzegorz , Rybka Joanna)
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
subMildev
free theme by
spleen
&
Programosy
Regulamin