Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

DLK 2014 - TERMINARZ i WYNIKI
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1346
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:34, 07 Kwi 2014    Temat postu: DLK 2014 - TERMINARZ i WYNIKI

TERMINARZ DLK 2014


GRUPA "A"

1. BASKECIARZE Lubliniec
2. ZSP Dobrodzień
3. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
4. JENOTY Koszęcin
5. AMATORZY Dobrodzień


GRUPA "B"


1. STARS Dobrodzień
2. TAKA PAKA Mokrsko
3. BASKET Lubliniec
4. Juniorzy START MEBLE Dobrodzień
5. ZSP II Dobrodzień


I KOLEJKA

Czwartek, 10.04.2014r.

mecz nr 1 - Gr. A - godz. 18.30 - BASKECIARZE Lubliniec - JENOTY Koszęcin
mecz nr 1 - Gr. B - godz. 19.30 - TAKA PAKA Mokrsko - BASKET Lubliniec

Wtorek, 15.04.2014r.
mecz nr 2 - Gr. A - godz. 18.30 - ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
mecz nr 2 - Gr. B - godz. 19.30 - STARS Dobrodzień - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień


II KOLEJKA


Czwartek, 24.04
mecz nr 3 - Gr. A - g.18.30 - ZSP - AMATORZY
mecz nr 3 - Gr. B - g.19.30 - AS BASKET - STARS

Wtorek, 29.04
mecz nr 4 - Gr. A - g.18.30 - JENOTY - NAZWA WKRÓTCE
mecz nr 4 - Gr. B - g.19.30 - JUNIORZY KS START - ZSP II


III KOLEJKA


Wtorek, 06.05
mecz nr 5 - Gr. B - g.18.30 - TAKA PAKA - JUNIORZY KS START
mecz nr 5 - Gr. A - g.19.30 - AMATORZY - BASKECIARZE

Czwartek, 08.05
mecz nr 6 - Gr. A - g.18.30 - ZSP - JENOTY
mecz nr 6 - Gr. B - g.19.30 - STARS - ZSP II


IV KOLEJKA


Wtorek, 13.05
mecz nr 7 - Gr. B - g.18.30 - AS BASKET - JUNIORZY KS START
mecz nr 7 - Gr. A - g.19.30 - BASKECIARZE - NAZWA WKRÓTCE

Czwartek, 15.05
mecz nr 8 - Gr. A - g.18.30 - AMATORZY - JENOTY
mecz nr 8 - Gr. B - g.19.30 - ZSP II - TAKA PAKA


V KOLEJKA

Wtorek, 20.05
mecz nr 9 - Gr. A - g.18.30 - BASKECIARZE - ZSP
mecz nr 9 - Gr. B - g.19.30 - AS BASKET - ZSP II

Czwartek, 22.05
mecz nr 10 - Gr. A - g.18.30 - NAZWA WKRÓTCE - AMATORZY
mecz nr 10 - Gr. B - g.19.30 - TAKA PAKA - STARS


II faza - rozgrywki Play-Off:


Ćwierćfinały

Wtorek, 27.05

mecz nr 11 - g.18.30 - 1A - 4B
BASKECIARZE Lubliniec vs JUNIORZY START MEBLE Dobrodzień
mecz nr 12 - g.19.30 - 2B - 3A
AS BASKET Lubliniec vs NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

Czwartek, 29.05
mecz nr 13 - g.18.30 - 2A - 3B
ZSP Dobrodzień vs TAKA PAKA Mokrsko
mecz nr 14 - g.19.30 - 1B - 4A
STARS Dobrodzień vs JENOTY Koszęcin

Wtorek, 03.06
godz. 18.00 - DLK – Turniej Dziewcząt

Czwartek, 05.06
Mecz nr 15 – godz. 18.30 – o miejsce 9 (5A - 5B)

Półfinały

Wtorek, 10.06

mecz nr 16 - g.18.30 - Zwycięzcy meczów nr 11 - 12
BASKECIARZE Lubliniec vs NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
mecz nr 17 - g.19.30 - Zwycięzcy meczów nr 13 - 14
ZSP Dobrodzień vs STARS Dobrodzień

Finały


Czwartek, 12.06
mecz nr 18 - g.18.30 - Finał o 3 miejsce
mecz nr 19 - g.19.30 - Finał o 1 miejsce
ok. godz. 20.30 - Uroczystość wręczenia nagród i zakończenia DLK 2014.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Wto 17:32, 10 Cze 2014, w całości zmieniany 23 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1346
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:39, 10 Kwi 2014    Temat postu: Wyniki 1 kolejki

I KOLEJKA - WYNIKI

Czwartek, 10.04.2014r.
mecz nr 1 - Gr. A - godz. 18.30 - BASKECIARZE Lubliniec - JENOTY Koszęcin 92:52 (26:6, 21:13, 22:16, 23:18)
BASKECIARZE: Richter 29 (3x3), Pietrzik 22, Toman 13, Pietruszka 11, Pasieka 10, Rurański 5, Słota Jacek 2, Gołombowski 0.
JENOTY: Kasprzycki 20 (1x3), Adamek 12 (2x3), Kuczerajter 8, Paus 5 (1x3), Mazur 5 (1x3), Jaźwiński 2.

mecz nr 1 - Gr. B - godz. 19.30 - TAKA PAKA Mokrsko - AS BASKET Lubliniec 50:65 (10:16, 8:14, 11:8, 21:27)
TAKA PAKA: Zych 17, Kryściak 11, Mariański 9, Piekarski 4, Leszczyński 4, Polewiak 3, Danielak 2.
AS BASKET: Dombek 22 (4x3), Wołoszczak 16, Augustynowicz O. 10, Seget 9, Stec A. 8, Świtała 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Pon 10:19, 14 Kwi 2014, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:57, 15 Kwi 2014    Temat postu: Wyniki 1 kolejki c.d.

I KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Wtorek, 15.04.2014r.
mecz nr 2 - Gr. A - godz. 18.30 - ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 47:40 (10:8, 16:7, 9:12, 12:13)
Punkty dla ZSP: Brysch 25, Sikora 14, Ledwig 6, Poloczek 2, Stupiński 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Szczęsny M. 17 (5x3), Mika 7 (1x3), Schabowski 6, Pawełczyk 5 (1x3), Borosz 3, Fikus 2, Szczęsny B. 0.

mecz nr 2 Gr. B - godz. 19.30 - STARS Dobrodzień - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień 62:50 (16:10, 16:11, 10:9, 20:20)
Punkty dla STARS: Rybka 19, Kryś 13, Lissy 12, Deszczyk 8, Nowak 6, Kłódczyński 2, Dykta 2.
Punkty dla JUNIORZY KS STARS MEBLE: Matyska 18, Flis 11, Deszczyk 10, Majcherek 5, Szymonik 4, Kulpiński 2, Brzezina 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Weronika Wolas
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:05, 15 Kwi 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:30, 24 Kwi 2014    Temat postu: Wyniki 2 kolejki

II KOLEJKA - WYNIKI
Czwartek, 24.04.2014r.
mecz nr 3 - Gr. A - godz. 18.30 - ZSP Dobrodzień - AMATORZY Dobrodzień 100:20 (23:5, 21:7, 30:2, 26:6)
Punkty dla ZSP: Brysch 29 (1x3), Ledwig 23, Stupiński G. 16, Stupiński J. 14, Poloczek 10, Gasch 8, Sikora 0.
Punkty dla AMATORZY: Grzesiak 11, Deja 3 (1x3) Stupiński 2, Haberla 2, Jurdeczko 2.

mecz nr. 3 - Gr. B - godz. 19.30- AS BASKET Lubliniec - STARS Dobrodzień 36:55 (5:12, 10:17, 8:16, 13:10)
Punkty dla AS BASKET: Dombek 12, Czech 7 (1x3), Wołoszczek 6, Augustynowicz O. 5, Stec A. 4, Augustynowicz K. 2, Stec S. 0, Gutmański 0, Świtała O.
Punkty dla STARS: Desczyk 20, Kryś 12, Nowak 10, Rybka 9, Lissy 4, Kłódczyński 0, Dykta 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Czw 21:32, 24 Kwi 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:15, 29 Kwi 2014    Temat postu: Wyniki 2 kolejki c.d.

II KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Wtorek, 29.04.2014r.
mecz nr 4 - Gr.A - godz. 18.30 - JENOTY Koszęcin - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 45:66 (17:15, 7:20, 13:14, 8:17 )
Punkty dla JENOTY: Adamek 26 (2x3), Irek 11, Kuczerajter 4, Kasprzycki 4, Paus 0, Jaźwiński 0, Mazur 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 19, Fikus 18 (3x3), Schabowski 11, Szczęsny 10, Jończyk 8.

mecz nr 4 Gr. B - godz. 19.30 - JUNIORZY KS START Dobrodzień - ZSP II Dobrodzień 109:23 (17:2, 25:7, 41:8, 26:6)
Punkty dla JUNIORZY KS START: Matyska 44, Majcherek 23, Szymonik 14, Luks 8, Szwed 6, Kulpiński 4, Michałowski 4, Chrobak 4, Flis 2.
Punkty dla ZSP II: Owczarek 8, Kisielewicz 7, Sobek 4, Kandora 2, Kovalskyy 2, Kulik 0, Max 0, Nowak 0, Wojtal0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz, Sandra Niemiec
Tablica wyników - Weronika Wolas
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:53, 06 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 3 kolejki

III KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 06.05. 2014r.
mecz nr 5 - Gr. B - godz. 18.30 - JUNIORZY KS START Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 37:57 (12:11, 8:14, 11:16, 6:16)
Punkty dla JUNIORZY KS START: Matyska 15, Luks 7, Desczyk 6, Majcherek 6, Kulpiński 2, Flis 1, Brzezina 0, Szymonik 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Głąb 15 (3x3), Danielak 15 (3x3), Poraszka 12, Polewka 6, Leszczyński 6, Piekarski 2, Mariański 1.

mecz nr 5 - Gr. A - godz. 19.30 - AMATORZY Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec 39:118 (6:30, 15:22, 8:31, 10:35)
Punkty dla AMATORZY: Twardokęs 22, Pieprzyca 8, Stupiński 5 (1x3), Jaksa 2, Kazimierowicz 2, Jurdeczko 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Pietrzik 48 (2x3), Pasieka 20 (2x3), Majewski 14, Rurański 14, Gromkowski 12, Toman 10.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Weronika Wolas
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:35, 08 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 3 kolejki c.d.

III KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 08.05.2014r.
mecz nr 6 - Gr. A - godz. 18.30 - ZSP Dobrodzień - JENOTY Koszecin 64:39 (10:8, 14:9, 26:9, 14:13)
Punkty dla ZSP: Ledwig 25, Sikora 10, Stupiński J 10, Gasch 8, Stupiński G 5, Brysch 4, Poloczek 2.
Punkty dla JENOTY: Irek 12 (1x3), Adamek 7, Kuczerajter 6, Kasprzycki 6, Jaźwiński 4, Mazur 4.

mecz nr 6 - Gr. B - godz. 19.30 - STARS Dobrodzień - ZSP II Dobrodzień 92:33 (20:4, 25:12, 18:6, 29:11)
Punkty dla STARS: Rybka 44, Dykta 18, Kryś 14, Lissy 12 (2x3), Desczyk 4, Kłódczyński 0.
Punkty dla ZSP II: Kovalskyy 14, Kisielewicz 7 (1x3), Max 6, Owczarek 4, Wojtal 2.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:32, 13 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 4 kolejki

IV KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 13.05.2014r.
mecz nr 7 - Gr. B - godz. 18.30 - AS BASKET Lubliniec - JUNIORZY KS START Dobrodzień 64:49 (16:12, 16:12, 19:13, 13:12)
Punkty dla AS BASKET: Augustynowicz O. 17 (1x3), Stec A. 12, Dombek 11 (1x3), Wołoszczak 9, Czech 8, Świtała 4, Seget 3, Augustynowicz K. 0, Stec S. 0.
Punkty dla JUNIORZY KS START: Matyska 36, Luks 5 (1x3), Majcherek 4, Szymonik 2, Desczyk 2, Szwed 0, Flis 0, Brzezina 0, Michałowski 0, Kulpiński 0.

mecz nr 7 - Gr. A - godz. 19.30 - BASKECIARZE Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 67:38 (16:10, 25:12, 10:7, 16:9)
Punkty dla BASKECIARZE: Pasieka 27 (3x3), Pietrzik 11, Richter 9 (1x3), Gołombowski 9 (1x3), Rurański 8, Gromkowski 3, Toman 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 14 (1x3), Borosz 7, Fikus 6 (1x3), Homoncik 6, Szczęsny M. 3 (1x3), Schabowski 2, Pawełczyk 0, Szczęsny B. 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:54, 15 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 4 kolejki c.d.

IV KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 15.05.2014r.
mecz nr 8 - Gr. A - godz. 18.30 - AMATORZY Dobrodzień - JENOTY Koszęcin 19:82 (5:17, 0:27, 4:21, 10:17)
Punkty dla AMATORZY:
Kazimierowicz 6, Twardokęs 5, Stupiński 3 (1x3), Pieprzyca 3, Skorupa 2, Jaksa 0.
Punkty dla JENOTY: Kasprzycki 25, Adamek 19, Irek 16, Mazur 10 (2x3), Jaźwiński 8, Kuczerajter 4.

mecz nr 8 - Gr. B - godz.19.30 - ZSP II Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 18:117 (0:29, 9:26, 5:28, 4:34)
Punkt dla ZSP II:
Degener 6 (2x3), Max 4, Kulik 2, Kisielewicz 2, Kovalskyy 2, Kandora 2.
Punkty dla TAKA PAKA: Poraszka 34, Mariański 24, Polewiak 16, Danielak 12 (2x3), Piekarski 10, Muzal 10, Zych 7, Leszczyński 4, Słaby 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Weronika Wolas
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 22:16, 20 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 5 kolejki

V KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 20.05.2014r.
mecz nr 9 - Gr. A - godz. 18.30 - BASKECIARZE Lubliniec - ZSP Dobrodzień 72:48 (8:15, 19:7, 26:10, 19:16)
Punkty dla BASKECIARZE: Pietrzik 23, Pasieka 17 (3x3), Richter 16 (2x3), Gołombowski 9 (1x3), Toman 5, Rurański 2.
Punkty dla ZSP: Sikora 18, Brysch 12, Stupiński J. 8 (2x3), Konik 6, Stupiński G. 2, Gasch 2.

mecz nr 9 - Gr. B - godz. 19.30 - AS BASKET Lubliniec - ZSP II Dobrodzień 102:17 (37:6, 20:5, 16:2, 29:4)
Punkty dla AS BASKET: Augustynowicz O. 27, Seget 18, Wołoszczak 15 (1x3), Świtała 12, Dombek 12, Stec A. 10, Czech 6, Stec S. 2, Augustynowicz K. 0.
Punkty dla ZSP II: Kulik 7, Owczarek 4, Max 2, Kovalskyy 2, Degener 2, Nowak 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Rafał Koprek & Tomasz Sikora
Powrót do góry
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:47, 23 Maj 2014    Temat postu: Wyniki 5 kolejki c.d.

V KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 22.05.2014r.
mecz nr 10 - Gr. A - godz. 18.30 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - AMATORZY Dobrodzień 66:26 (17:0, 16:5, 14:10, 19:11)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Homoncik 20, Jończyk 16, Szczęsny M. 13 (3x3), Schabowski 6, Szczęsny B. 5 (1x3), Borosz 4, Fikus 2.
Punkty dla AMATORZY: Twardokęs 20 (1x3), Parkitny 6, Stupiński 0, Wolas 0, Jurdeczko 0, Pieprzyca 0.

mecz nr 10 - Gr. B -godz. 19.30 - TAKA PAKA Mokrsko - STARS Dobrodzień 51:64 (5:16, 8:21, 19:12, 19:15)
Punkty dla TAKA PAKA:
Zych 13 (1x3), Polewiak 11 (1x3), Muzal 7 (1x3), Poraszka 6, Maryjański 4, Słaby 4, Danielak 2, Leszczyński 2, Głąb 2, Piekarski 0.
Punkty dla STARS: Rybka 31, Desczyk 23, Nowak 5 (1x3), Lissy 3, Kryś 2, Kłódczyński 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Weronika Wolas, Robert Matyska
Foto - Tomasz Sikora


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:38, 27 Maj 2014    Temat postu: Wyniki ćwierćfinałów - dzień 1

FAZA II - rozgrywki Play - Off:

Ćwierćfinały - Dzień I - WYNIKI

Wtorek, 27.05.2014r.

mecz nr 11 - godz. 18.30 - BASKECIARZE Lubliniec - JUNIORZY START MEBLE Dobrodzień 91:27 (24:6, 19:2, 26:9, 22:10)
Punkty dla BASKECIARZE: Pietrzik 30, Richter 18 (4x3), Pasieka 15 (1x3), Rurański 10 (2x3), Toman 8, Gromkowski 6, Gołombowski 4.
Punkty dla JUNIORZY:Luks 16 (3x3), Flis 7 (1x3), Matyska 4, Michałowski 0, Tusiński 0.

mecz nr 12 - godz. 19.30 - AS BASKET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 43:68 (5:16, 6:16, 13:15, 19:21)
Punkty dla AS BASKET:Dombek 22 (1x3), Augustynowicz O. 13 (4x3), Stec S. 6, Stec A. 2, Gutmański 0, Płonka 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 19, Schabowski 17, Jończyk 13 (1x3), Fikus 12 (1x3), Szczęsny M. 7 (1x3), Szczęsny B. 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec, Luiza Pływacz
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:40, 29 Maj 2014    Temat postu: Wyniki ćwierćfinałów - dzień 2

FAZA II - rozgrywki Play - Off:

Ćwierćfinały - Dzień II - WYNIKI

Czwartek, 29.05.2014r.
mecz nr 13 - godz. 18.30 - ZSP Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 64:30 (16:10, 14:9, 17:7, 17:4)
Punkty dla ZSP: Brysch 20, Sikora 14, Ledwig 13, Kowolik 13, Gasch 4, Stupiński 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Maryjański 8, Leszczyński 6, Głąb 5, Danielak 4, Kryściak 4, Zych 3, Piekarski 0, Poraszka 0.

mecz nr 14 - godz. 19.30 - STARS Dobrodzień - JENOTY Koszęcin 59:45 (11:18, 15:10, 18:10, 15:7)
Punkty dla STARS: Desczyk 24, Rybka 21, Lissy 8 (1x3), Kryś 4, Nowak 2, Kłódczyński 0, Dykta 0, Miosga 0.
Punkty dla JENOTY: Kasprzycki 14 (1x3), Irek 10, Adamek 8, Mazur 5 (1x3), Paus 5, Kuczerajter 3, Jaźwiński 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz, Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:22, 03 Cze 2014    Temat postu: Turniej dziewcząt - wyniki

TURNIEJ DZIEWCZĄT - Wyniki

Wtorek, 03.06.2014r. godz.18.00

mecz nr 1 - ZSP Dobrodzień -ZSEiO Olesno 16:30 (4:8, 2:8, 5:10, 5:4)
Punkty dla ZSP:
Niemiec 6, Twardokęs 6, Bonk 4, Wojcik 0, Skowronek S. 0, Wilk 0, Wolas 0, Skowronek 0.
Punkty dla ZSEiO: Pietrzak 14, Mićka 8, Skowronek 4, Latos 2, Dziubek 2, Bartoszek 0, Domańska 0, Pytel 0, Kotisch 0, Biłaniuk 0.

mecz nr 2 - ZSP Dobrodzień - CZARNY LAS 6:36 (0:8, 1:10, 3:10, 2:8 )
Punkty dla ZSP:
Bonk 3, Twardokęs 2, Wojcik 1, Skowronek 0, Wilk 0, Niemiec 0, Wolas 0, Skowronek 0.
Punkty dla CZARNY LAS: Zyskowska 14, Dziwińska 6, Górecka 4, Kopis 4, Kucharska 2, Dziewiok 2, Kołodziej 2, Skipirlepa 2, Żurawska 0, Seget 0.

mecz nr 3 - CZARNY LAS - ZSEiO Olesno 34:30 (8:10, 2:6, 10:10, 14:4)
Punkty dla CZARNY LAS:
Dziwińska 14, Kopis 10, Górecka 6, Kołodziej 2, Skipirlepa 2, Kucharska 0, Żurawska 0, Dziewiok 0,Zyskowska 0, Seget 0.
Punkty dla ZSEiO: Mićka 10, Pietrzak 10, Domańska 8, Bartoszek 2, Skowronek 0, Pytel 0, Kotisch 0, Latos 0, Biłaniuk 0, Dziubek 0.

Sędzia - Mikołaj Ładniak
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Zuzanna Mucha
Foto - Michał Kazimierowicz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:47, 05 Cze 2014    Temat postu:

Mecz o miejsce 9 - Wyniki

Czwartek, 05.06.2014r.
mecz nr 15 - godz.18.30 - ZSP II Dobrodzień - AMATORZY Dobrodzień 33:34 (8:6, 4:8, 12:8, 9:12)
Punkty dla ZSP II: Kisielewicz 11, Max 7, Kovalskyy 4, Owczarek 4, Degener 3, Kulik 2, Nowak 2, Wojtal 0.
Punkty dla AMATORZY: Twardokęs 11, Stupiński 7 (1x3), Pieprzyca 7, Deja 5 (1x3), Kazimierowicz 4.

Sędzia - Tomasz Sikora
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Zuzanna Mucha
Foto - Luiza Pływacz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin