Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

DLK 2015 - TERMINARZ i WYNIKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:18, 03 Maj 2015    Temat postu: DLK 2015 - TERMINARZ i WYNIKI

TERMINARZ DLK 2015


GRUPA "A"

1. ZSP Dobrodzień
2. AS BASKET Lubliniec
3. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
4. JENOTY Koszęcin

GRUPA "B"

1. BASKECIARZE Lubliniec
2. TAKA PAKA Mokrsko
3. STARS Dobrodzień
4. ZSP II Dobrodzień


I KOLEJKA

Wtorek, 5.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 1 A - godz. 19.00 - ZSP Dobrodzień - JENOTY Koszęcin
mecz nr 1 B - godz. 20.00 - BASKECIARZE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko

Czwartek, 7.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 2 A - godz. 19.00 - AS BASKET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
mecz nr 2 B - godz. 20.00 - STARS Dobrodzień - ZSP II Dobrodzień

II KOLEJKA

Wtorek, 12.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 3 B - godz. 19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - ZSP II Dobrodzień
mecz nr 3 A - godz. 20.00 - ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

Czwartek, 14.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 4 B - godz. 19.00 - TAKA PAKA Mokrsko - STARS Dobrodzień
mecz nr 4 A - godz. 20.00 - AS BASKET Lubliniec - JENOTY Koszęcin

III KOLEJKA

Wtorek, 19.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 5 B - godz. 19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - STARS Dobrodzień
mecz nr 6 B - godz. 20.00 - ZSP II Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko

Czwartek, 21.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 5 A - godz. 19.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JENOTY Koszęcin
mecz nr 6 A - godz. 20.00 - ZSP Dobrodzień - AS BASKET Lubliniec

Wtorek, 26.05.2015r. - TURNIEJ DZIEWCZĄT - 18.00-21.00

FAZA PLAY-OFF:

ĆWIERĆFINAŁY

Czwartek, 28.05.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 7 - godz. 19.00 - 1 miejsce Gr.A vs 4 miejsce Gr.B
ZSP Dobrodzień vs ZSP II Dobrodzień
mecz nr 8 - godz. 20.00 - 2 miejsce Gr.B vs 3 miejsce Gr.A
BASKECIARZE Lubliniec vs AS BASKET Lubliniec

Wtorek, 2.06.2015r. - (hala od 18.30)
mecz nr 9 - godz. 19.00 - 1 miejsce Gr.B vs 4 miejsce Gr.A
STARS Dobrodzień vs JENOTY Koszęcin
mecz nr 10 - godz. 20.00 - 2 miejsce Gr.A vs 3 miejsce Gr.B
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs TAKA PAKA Mokrsko

PÓŁFINAŁY

Wtorek, 09.06.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 11 - godz. 19.00 - Zwycięzcy meczu nr 7 i 8
ZSP Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec

mecz nr 12 - godz. 20.00 - Zwycięzcy meczu nr 9 i 10
STARS Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko

FINAŁY

Czwartek, 11.06.2015r. (hala od 18.30)
mecz nr 13 - godz. 19.00 - Mecz o 3 miejsce
ZSP Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko

mecz nr 14 - godz. 20.00 - Mecz o 1 miejsce
STARS Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec

ok. godz. 21.00 - Zakończenie DLK-2015. Wręczenie nagród
Po Wręczeniu - poczęstunek dla wszystkich uczestników w Restauracji MURZYNEK w Dobrodzieniu


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Czw 17:31, 11 Cze 2015, w całości zmieniany 22 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:44, 05 Maj 2015    Temat postu: Wyniki 1 kolejki

I KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 05.05.2015r.
mecz nr 1 - Gr. A - godz. 19.00 - ZSP Dobrodzień - JENOTY Koszęcin 80:70 (13:19, 15:21, 23:14, 29:16)
Punkty dla ZSP:
Sikora 38, Ledwig 20, Matyska 14, Kubiak 8, Gasch 0.
Punkty dla JENOTY: Irek 14 (2x3) Mazur 12 (4x3), Młyński 12 (1x3), Zuzel 11 (1x3), Kuczerajter 9, Imiołczyk 6 (2x3), Kasprzycki 6, Małyska 0, Krawiec 0.

mecz nr 1 - Gr. B - godz. 20.00 - BASKECIARZE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko 82:67 (20:15, 19:16, 19:15, 24:21)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pasieka 25 (1x3), Taszarek 16 (2x3), Gromkowski 16, Pietrzik 10, Richter 9 (1x3), Toman 4, Majewski 2, Rurański 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Głąb 25 (3x3), Polus 14, Krzanowski 12 (2x3), Zych 4, Kornacki 4, Bielecki 3 (1x3), Olszewski 3, Piekarski 2.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Zuzanna Mucha, Luiza Pływacz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:50, 05 Maj 2015, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:17, 07 Maj 2015    Temat postu: Wyniki 1 kolejki c.d.

I KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 07.05.2015r.
mecz nr 2 - Gr. A - godz. 19.00 - AS BASKET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 58:70 (20:14, 12:12, 15:18, 11:26)
Punkty dla AS BASKET: Augustynowicz 20 (1x3), Seget 14, Majewski 13, Wołoszczak 9, Perchon 2, Stec 0, Materan 0, Płonka 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 18, Jończyk 13, Borosz 12, Homoncik 10, Schabowski 8, Kowalczyk 7, Fikus 2, Świtek 0, Szczęsny 0.

mecz nr 2 - Gr. B - godz. 20.00 - STARS Dobrodzień - ZSP II Dobrodzień 72:59 (21:10, 18:11, 12:18, 21:20)
Punkty dla STARS: Rybka 37, Desczyk 16, Kryś 12, Lissy 5 (1x3), Dykta 2, Nowak 0, Kłódczyński 0.
Punkty dla ZSP II: Kwasek 28, Guidon 22 (1x3), Degener 5, Stupiński 4, Nowak 0, Janik 0.

Sędzia - Piotr Foltyn,
Sekretarz - Luiza Pływacz, Sandra Niemiec
Tablica Wyników - Honorata Twardokęs


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Czw 22:19, 07 Maj 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:13, 12 Maj 2015    Temat postu: Wyniki 2 kolejki

II KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 12.05.2015r.
mecz nr 3 - Gr. B - godz.19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - ZSP II Dobrodzień 116:46 (18:20, 25:12, 37:14, 36:0)
Punkty dla BASKECIARZE:
Richter 27 (4x3), Pasieka 20 (2x3), Pietrzik 19 (1x3), Taszarek 11 (1x3), Toman 11, Majewski 10, Gromkowski 10, Rurański 8.
Punkty dla ZSP II: Guidon 27 (1x3), Poloczek 9, Degener 7 (1x3), Czellnik 3, Stupiński 0, Chrobak 0.

mecz nr 3 - Gr. A - godz. 20.00 - ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 64:58 (17:15, 13:9, 19:17, 15:17)
Punkty dla ZSP:
Matyska 22, Ledwig 18, Sikora 15, Stupiński 6, Kubiak 3, Gasch 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 18 (3x3), Szczęsny M. 13 (3x3), Schabowski 8, Jończyk 6, Borosz 5, Fikus 4, Świtek 4, Szczęsny B. 0, Kowalczyk 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz, Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:04, 14 Maj 2015    Temat postu: Wyniki 2 kolejki

II KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 14.05.2015r.
mecz nr 4 B - godz. 19.00 - STARS Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 67:58 (14:13, 20:17, 14:16, 19:12)
Punkty dla STARS:
Rybka 24, Nowak 22, Desczyk D. 7, Desczyk R. 4, Lissy 4, Kłódczyński 2, Dykta 2, Kryś 2.
Punkt dla TAKA PAKA: Krzanowski 26 (2x3), Bielecki 16 (2x3), Leszczyński 8, Zych 5, Piekarski 3 (1x3).

mecz nr 4 A - godz. 20.00 - AS BASKET Lubliniec - JENOTY Koszęcin 82:51 (12:10, 17:14, 29:17, 24:10)
Punkty dla AS BASKET:
Dombek 29 (2x3), Augustynowicz O. 21 (1x3), Płonka 10, Perchon 8, Augustynowicz K. 6, Świtała 6, Majewski 2, Stec 0, Materan 0, Gołombowski 0.
Punkty dla JENOTY: Kasprzycki 19, Młyński 12 (1x3), Irek 8, Kuczerajter 7, Mazur 4, Imiołczyk 1, Małyska 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Honorata Twardokęs


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 12:40, 15 Maj 2015    Temat postu:

Witam,

z powodów organizacyjnych I dzień ćwierćfinałów DLK (26.05) został przełożony o tydzień (na 02.06) na zmianę z tradycyjnym Turniejem Dziewcząt. - zobacz poprawiony TERMINARZ

Za wszelkie problemy z tym związane przepraszamy!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Pią 12:43, 15 Maj 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:12, 19 Maj 2015    Temat postu: Wynki 3 kolejki

III KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 19.05.2015r.
mecz nr 5 - Gr. B - godz.19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - STARS Dobrodzień 78:79 (19:19, 23:25, 18:15, 18:20)
Punkty dla BASKECIARZE:
Richter 29 (5x3), Pasieka 26 (2x3), Majewski 8, Gromkowski 6, Rurański 5 (1x3), Toman P. 4.
Punkty dla STARS: Walczuk 25 (2x3), Desczyk R. 21, Rybka 20, Nowak 6, Lissy 5 (1x3), Desczyk D. 2, Dykta 0, Kłódczyński 0, Kryś 0.

mecz nr 6 - Gr. B - godz. 20.00 - ZSP II Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 44:115 (9:26, 12:26, 10:30, 13:33)
Punkty dla ZSP II:
Kwasek 34 (1x3), Degener 6, Czellnik 4, Chrobak 0, Kowalski 0, Max 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Krzanowski 52 (6x3), Polus 30 (1x3), Olszewski 14, Zych 10, Bielecki 9 (1x3).

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:09, 21 Maj 2015    Temat postu:

UWAGA! ORGANIZATOR DOKONAŁ ZAMIANY 2 KOLEJEK ĆWIERĆFINAŁOWYCH. ZMIANY DOTYCZĄ TYLKO DNI GIER PÓŁFINAŁOWYCH. SZCZEGÓŁY W POPRAWIONYM TERMINARZU POWYŻEJ!

ZA ZAISTNIAŁE ZMIANY PRZEPRASZAMY!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Czw 16:09, 21 Maj 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:12, 21 Maj 2015    Temat postu: Wyniki 3 kolejki

III KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 21.05.2015r.
mecz nr 5 - Gr. A - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JENOTY Koszęcin 79:50 (13:9, 21:10, 21:18, 24:13)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Mika 15, Szczęsny M. 12 (1x3), Homoncik 12, Jończyk 12, Borosz 8, Schabowski 8, Kowalczyk 8, Fikus 2, Szczęsny B. 2.
Punkty dla JENOTY: Kasprzycki 24 (2x3), Kuczerajter 7, Mazur 5 (1x3), Irek 4, Zuzel 4, Imiołczyk 4, Małyska 2, Młyński 0.

mecz nr 6 - Gr. A - ZSP Dobrodzień - AS BASKET Lubliniec 75:60 (16:15, 21:14, 21:19, 17:12)
Punkty dla ZSP:
Matyska 28, Sikora 19, Kubiak 11 (1x3), Gasch 8, Kowalik 7, Stupiński J. 2 Stupiński G. 0.
Punkty dla AS BASKET: Dombek 33 (4x3), Augustynowicz O. 17, Stec A 6, Gołombowski 2, Świtała 2, Augustynowicz K. 0, Wołoszczak 0, Stec S. 0 Materan 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Zuzanna Mucha


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:19, 26 Maj 2015    Temat postu: Wyniki Tyrnieju dziewcząt

TURNIEJ DZIEWCZĄT - WYNIKI

Wtorek, 26.05.2015r.
mecz nr 1 - godz. 18.00 - ZSP Dobrodzień - ZSEiO Olesno 21:33 (3:6, 6:8, 8:11, 4:8 )
Punkty dla ZSP:
Twardokęs 8, Niemiec 7, Bonk 4, Spik 2, Wolas 0, Mucha 0.
Punkty dla ZSEiO: Pietrzak 10, Pytel 8, Mrugała 6, Kottisch 4, Jung 3, Latos 2.

mecz nr 2 - godz. 19.00 - ZSP Dobrodzień - Gimnazjum Czarny Las 14:66 (2:22, 4:14, 1:18, 7:12)
Punkty dla ZSP:
Bonk 11, Niemiec 1, Twardokęs 1, Mucha 1, Wolas 0, Spik 0.
Punkty dla Gimnazjum: Kucharska 20, Skiprzepa 16, Dziwińska 12, Respondek 6, Kopij 6, Kołodziej 4, Dziewor 2, Nabiałczyk 0.

mecz nr 3 - godz. 20.00 - Gimnazjum Czarny Las - ZSEiO Olesno 54: 26 (16:12, 15:4, 10:6, 12:4)
Punkty dla Gimnazjum:
Dziwińska 17, Skiprzepa 16, Kopij 10, Kucharska 7, Kołodziej 2, Dziewor 1, Respondek 0, Nabiałczyk 0.
Punkty dla ZSEiO : Kottisch 10, Latos 8, Pietrzak 6, Pytel 2, Jung 0, Mrugała 0.

Sędzia - Mikołaj Ładniak
Sekretarz - Marlena Kozieł
Tablica wyników - Karolina Wojcik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:20, 26 Maj 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:54, 28 Maj 2015    Temat postu: Ćwierćfinały- wyniki

FAZA PLAY-OFF

Ćwierćfinały - Dzień 1 - Wyniki

Czwartek, 28.05.2015r.
mecz nr 7 - godz. 19.00 - ZSP Dobrodzień - ZSP II Dobrodzień 82:44 (19:7, 23:12, 24:6, 16:19)
Punkty dla ZSP:
Matyska 35, Kubiak 27, Gasch 6, Kowalik 6, Sikora 4, Stupiński J. 4.
Punkty dla ZSP II: Chrobak 11 (1x3), Kowalski 8, Degener 6, Nowak 6, Poloczek 6, Czelnik 5, Max 2, Stupiński 0.

mecz nr 8 - godz. 20.00 - AS BASKET Lubliniec - BASKECIARZE Lubliniec 58:84 (3:19, 20:13, 20:20, 15:32)
Punkty dla AS BASKET:
Dombek 15 (2x3), Augustynowicz O. 14 (3x3), Stec A. 12, Świtała 6, Czech 5, Gołombowski 4, Płonka 2, Stec S. 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Gromkowski 19, Ruranski 16, Pasieka 14 (1x3), Toman M. 14, Pietzik 13, Toman P. 8, Majewski 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Zuzanna Mucha


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:02, 02 Cze 2015    Temat postu:

Ćwierćfinały - Dzień 2 - Wyniki

Wtorek, 02.06.2015r.
mecz nr 9 - godz.19.00 - STARS DOBRODZIEŃ - JENOTY KOSZĘCIN 67:55 (14:11 22:14 18:11 13:19)
Punkty dla STARS DOBRODZIEŃ : Rybka 25 , Desczyk R 16 , Nowak 12 , Kryś 6 , Desczyk D. 4 ,Lissy 4 , Dykta 0 , Kłódczyński 0
Punkty dla JENOTY KOSZĘCIN : Kasprzycki 19 (1x3) , Irek 10 , Zuzel 9 ,Kuczerajter 8 , Mazur 5 (1x3) , Młyński 2 , Cierniak 2 .


mecz nr 10 - godz.20.00 - TAKA PAKA MOKRSKO - NAZWA WKRÓTCE 67:56 (16:9 14:20 25:13 12:14)
Punkty dla TAKA PAKA MOKRSKO : Krzanowski 30 (5x3) , Polus 18 , Bielecki 7 (1x3) , Olszewski 4 , Polewiak 3 (1x3) , Zych 3 (1x3) ,Kornacki 2
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Homoncik 17, Jończyk 10 (1x3) , Szczęsny M. 9 (1x3) , Mika 8 (1x3) ,Kowalczyk 7 , Borosz 4 ,Schabowski 2 , Fikus 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz
Tablica wyników - Zuzanna Mucha


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:04, 02 Cze 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:05, 09 Cze 2015    Temat postu: Wyniki półfinałów

PÓŁFINAŁY - WYNIKI

Wtorek, 09.06.2015r.
mecz nr 11 - godz.19.00 - ZSP Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec 37:71 (8:21, 9:6, 8:13, 12:31)
Punkty dla ZSP:
Matyska 11, Sikora 10, Ledwig 10, Stupiński G. 4, Kubiak 2, Stupiński J. 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Pasieka 24 (4x3), Richter 22 (4x3), Toman M. 8, Pietzik 8, Ruranski 6, Taszarek 3, Gromkowski 0, Toman P. 0.

mecz nr 12 - godz.20.00 - STARS Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 67:58 (9:11, 14:11, 19:17, 25:19)
Punkty dla STARS:
Rybka 27, Desczyk R. 19, Walczuk 16 (1x3), Kryś 4, Desczyk D. 1, Lissy 0, Nowak 0, Dykta 0, Kłódczyński 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Krzanowski 20 (5x3), Polewiak 10 (2x3), Kornacki 10, Bielecki 8, Polus 7, Piekarski 3 (1x3), Leszczyński 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Sandra Niemiec
Tablica wyników - Honorata Twardokęs


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 10:25, 12 Cze 2015    Temat postu: Finały - wyniki

FINAŁY - WYNIKI

Czwartek, 11.06.2015r.
mecz nr 13 - godz.19.00 - Mecz o 3 miejsce
ZSP Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 67:61 (17:12, 16:2, 16:24, 18:23)

Punkty dla ZSP: Matyska 20, Sikora 16, Stupiński J. 10 (2x3), Cieśla 10, Ledwig 6, Stupiński G. 4, Kubiak 1.
Punkty dla TAKA PAKA: Głąb 18 (4x3), Polus 18 (1x3), Kornacki 10, Krzanowski 7, Leszczyński 6, Bielecki 2, Piekarski 0, Zych 0.

mecz nr 14 - godz. 20.00 - Mecz o 1 miejsce
STARS Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec 51:67 (12:11, 19:19, 14:23, 6:14)

Punkty dla STARS: Walczuk 21 (2x3), Rybka 15, Desczyk R. 9, Lissy 2, Desczyk D. 2, Kryś 2, Nowak 0, Dykta 0, Kłódczyński 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Richter 15 (1x3), Ruranski 13 (1x3), Toman M. 12 (1x3), Pasieka 7 (1x3), Gromkowski 6, Pietzik 6, Taszarek 4, Parkitny 2, Toman P. 2, Kamiński 0.

Sędzia - Piotr Foltyn
Sekretarz - Luiza Pływacz, Sandra Niemiec
Tablica wyników - Zuzanna Mucha


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin