Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

DLK 2016 - TERMINARZ i WYNIKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1346
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:42, 10 Maj 2016    Temat postu: DLK 2016 - TERMINARZ i WYNIKI

TERMINARZ DLK 2016


I TYDZIEŃ


Wtorek, 10.05.2016r.
godz. 18.30 - mecz nr 1 - STARS Dobrodzień vs JENOTY Koszęcin
godz. 19.45 - mecz nr 2 – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs TAKA PAKA Mokrsko

Czwartek, 12.05.2016r.
godz. 18.30 - mecz nr 3 - GIMNAZJUM Dobrodzień vs ZSP Dobrodzień

II TYDZIEŃ

Wtorek, 17.05
godz. 18.30 - nr 4 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs GIMNAZJUM Dobrodzień
godz. 19.45 - nr 5 – BASKECIARZE Lubliniec vs TAKA PAKA Mokrsko

Czwartek, 19.05
godz. 18.30 - nr 6 - STARS Dobrodzień vs ZSP Dobrodzień
godz. 19.45 - nr 7– BASKECIARZE Lubliniec vs JENOTY Koszęcin


III TYDZIEŃ

Wtorek, 24.05
godz. 18.30 – nr 8 - JENOTY Koszęcin vs ZSP Dobrodzień
godz. 19.45 - nr 9 – BASKECIARZE Lubliniec vs GIMNAZJUM Dobrodzień


IV TYDZIEŃ

Wtorek, 31.05
godz. 18.30 - nr 10 - BASKECIARZE Lubliniec vs ZSP Dobrodzień
godz. 19.45 - nr 11 – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs JENOTY Koszęcin

Czwartek, 02.06
godz. 18.30 - nr 12 - STARS Dobrodzień vs NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
godz. 19.45 - nr 13 – TAKA PAKA Mokrsko vs GIMNAZJUM Dobrodzień


V TYDZIEŃ

Wtorek, 07.06

godz. 18.30 - nr 14 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs ZSP Dobrodzień
godz. 19.45 - nr 15 – STARS Dobrodzień vs GIMNAZJUM Dobrodzień

Czwartek, 09.06
godz. 18.30 - nr 16 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs BASKECIARZE Lubliniec
godz. 19.45 - nr 17 – TAKA PAKA Mokrsko vs STARS Dobrodzień


VI TYDZIEŃ

Wtorek, 14.06
godz. 18.30 - nr 18 - GIMNAZJUM Dobrodzień vs JENOTY Koszęcin
godz. 19.45 - nr 19 – TAKA PAKA Mokrsko vs ZSP Dobrodzień

UWAGA! W ostatniej kolejce DLK 2016, w związku z meczem reprezentacji Polski na Euro, zmianom ulegają pory rozpoczęcia obu spotkań!
Czwartek, 16.06
godz. 18.00 - nr 20 - TAKA PAKA Mokrsko vs JENOTY Koszęcin
godz. 19.15 - nr 21 – BASKECIARZE Lubliniec vs STARS Dobrodzień

ok. godz. 20.30 - ZAKOŃCZENIE DLK-2016 i WRĘCZENIE PUCHARÓW.

Godz. 21.00 - Poczęstunek grillowy w restauracji MURZYNEK w Dobrodzieniu. Wspólne oglądanie meczu Polska - Niemcy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Nie 15:37, 12 Cze 2016, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 0:40, 11 Maj 2016    Temat postu: Wyniki I Tydzień

WYNIKI

I TYDZIEŃ


Wtorek, 10.05.2016r.
Mecz nr 1. Godz. 18.30 STARS Dobrodzień - JENOTY Koszęcin 75:54 (17:12, 16:17, 25:11, 17:14)
Punkty dla STARS: Rybka 32, Nowak 16 (2x3), Desczyk D. 12, Desczyk R. 7, Lissy 6 (1x3), Kłódczyński 2, Dykta 0.
Punkty dla JENOTY:Jaźwiński 15 (3x3), Kuczerajter 10, Irek 9, Młyński 8, Mazur 6 (2x3), Paus 6.

Mecz nr 2. Godz. 19.45 NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko 33: 52 (10:15, 9:8, 4:10, 10:19)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:Mika 13, Homoncik 7, Schabowski 6, Kowalczyk 5, Jończyk 2, Borosz 0, Fikus 0, Szczęsny 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Polus 18, Bielecki 16 (1x3), Danielak 7 (1x3), Leszczyński 5 ( 1x3), Kryściak 4, Zych 2, Usarek 0, Piekarski 0.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Czw 21:41, 19 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 6:16, 13 Maj 2016    Temat postu: Wyniki 1 tydzień c.d.

WYNIKI

I TYDZIEN C.D.

Czwartek, 12.05.2016
Mecz nr. 3 - godz.18.30 - GIMNAZJUM Dobrodzień - ZSP Dobrodzień 44:83 (7:18, 10:18, 17:23 10:24)
Punkty do GIMNAZJUM
: Kowalik 21, Brylka 12, Kryś 9, Czellnik 2, Kisielewicz 0, Nowak 0, Bujak 0.
Punkty dla ZSP: Gasch 25, Matyska 23, Chrobak 14, Kubiak 11 (1x3), Sikora 6, Max 4.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:32, 17 Maj 2016    Temat postu: Wyniki 2 tydzień

WYNIKI

II TYDZIEŃ


Wtorek, 17.05.2016r.
Mecz nr. 4 - godz.18.30 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - GIMNAZJUM Dobrodzień 82:48 (12:11, 29:13, 19:10, 22:14)
Punkty dla NAZWY WKRÓTCE:
Mika 22 (2x3), Borosz 15, Fikus 12, Jończyk 11, Schabowski 10, Homoncik 6, Szczęsny 6.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 20 (1x3), Brylka 11 (1x3), Kryś 10, Kisielewicz 5 (1x3), Bujak 2, Nowak 0.

Mecz nr. 5 - godz.19.45 - BASKECIARZE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko 83:53 (19:5, 25:18, 18:13, 21:17)
Punkty dla BASKECIARZY:
Taszarek 18,Pietrzik 17, Pasieka 14 (2x3), Gołombowski 14 (2x3), Rurański 12 (3x3), Gromkowski 6, Toman 2.
Punkty dla TAKIEJ PAKI: Bielecki 16, Leszczyński 12 (2x3), Kryściak 9, Zych 8 (2x3), Polus 6, Usarek 2, Piekarski 0, Danielak 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:58, 19 Maj 2016    Temat postu: Wyniki 2 Tydzień c.d.

WYNIKI

II TYDZIEŃ C.D.


Czwartek, 19.05.2016r.
Mecz nr. 6 - godz.18.30 - STARS Dobrodzień - ZSP Dobrodzień 74:64 (15:17, 23:11, 23:13, 13:23)
Punkty dla STARS:
Rybka 33, Desczyk D. 16, Desczyk R. 9, Nowak 8 (2x3), Lissy 6, Kłódczyński 2, Dykta 0.
Punkty dla ZSP: Cieśla 26 (3x3), Sikora 16, Matyska 15, Kubiak 6, Gasch 1, Wrzecionek 0, Czellnik 0.

Mecz nr. 7 - godz. 19.45 - BASKECIARZE Lubliniec - JENOTY Koszęcin 84:63 (25:21, 20:6, 19:19, 20:17)
Punkty dla BASKECIARZY:
Pietrzik 28, Gromkowski 25, Taszarek 18, Richter 11 (1x3), Gołombowski 1, Toman 1, Rurański 0, Czech 0.
Punkty dla JENOTÓW: Kuczerajter 17 (3x3), Irek 12 (2x3), Paus 12, Jaźwiński 8 (2x3), Adamek 6, Krawiec 4, Młyński 4.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:49, 24 Maj 2016    Temat postu: Wyniki 3 tydzień

WYNIKI

III TYDZIEŃ


Wtorek, 24.05.2016r.
Mecz nr 8 - godz. 18.30 - JENOTY Koszęcin - ZSP Dobrodzień 71:68 (20:17, 10:16, 22:19, 19:16)
Punkty dla JENOTÓW:
Adamek 17, Jaźwiński 15 (3x3), Młyński 13, Irek 9, Paus 7 (1x3), Kuczerajter 6 (1x3), Zuzel 4.
Punkty dla ZSP: Sikora 36 (1x3), Chrobak 12, Kubiak 10, Gasch 4, Max 4, Czellnik 2.

Mecz nr 9 - godz.19.45 - BASKECIARZE Lubliniec - GIMNAZJUM Dobrodzień 106:43 (26:14, 20:5, 31:12, 29:12)
Punkty dla BASKECIARZY:
Richter 42 (12x3), Gołombowski 21 (2x3), Taszarek 10, Toman 10, Wołoszczak 9 (1x3), Majewski 8, Czech 6.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 18 (1x3), Keller 8 (1x3), Brylka 8, Kryś 5 (1x3) Nowak D. 2, Czellnik 2, Kisielewicz 0, Bujak 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:15, 31 Maj 2016    Temat postu: Wyniki 4 tydzień

WYNIKI

IV TYDZIEŃ

Wtorek, 31.05.2016r.
Mecz nr. 10 - godz. 18.30 - BASKECIARZE Lubliniec - ZSP Dobrodzień 113:41 (19:9, 26:8, 28:12, 40:12)
Punkty dla BASKECIARZY
: Pasieka 18 (4x3), Pietrzak 18 (2x3), Taszarek 17 (1x3), Toman 14, Gołombowski 12, Richter 11 (3x3), Wołoszczak 11 (1x3), Rurański 8, Gromkowski 4.
Punkty dla ZSP: Guliński 15 (3x3), Sikora 12, Wrzecionek 6, Chrobak 4, Cieśla 2, Max 2.

Mecz nr. 11 - godz. 19.45 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JENOTY Koszęcin 49:41 (10:5, 14:11, 11:13, 14:12)
Punkty dla NAZWY WKRÓTCE:
Mika 23, Borosz 6, Schabowski 6, Kowalczyk 6, Szczęsny 5 (1x3), Fikus 2, Jonczyk 1, Niestrój 0.
Punkty dla JENOTÓW: Adamek 19 (2x3), Mazur 6 (2x3), Kuczerajter 5, Irek 4, Młyński 4, Jaźwiński 2, Paus 1, Krawiec 0.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 17:23, 07 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:38, 02 Cze 2016    Temat postu: Wyniki 4 tydzień c.d.

IV TYDZIEŃ C.D.

Czwartek, 02.06.2016r.
Mecz nr. 12 - godz. 18.30 - STARS Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 53:33 (11:4, 10:8, 14:8, 18:13)
Punkty dla STARS:
Rybka 19, Desczyk R. 15, Nowak 7 (1x3), Desczyk D. 5, Lissy 4, Kłódczyński 2, Dykta 1.
Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Szczęsny 10 (1x3) Schabowski 5, Borosz 4, Kowalczyk 4, Mika 4, Niestrój 4, Homoncik 2, Fikus 0, Jończyk 0.

Mecz nr. 13 - godz.19.45 - TAKA PAKA Mokrsko - GIMNAZJUM Dobrodzień 70:43 (11:14, 17:4, 26:8, 16:17)
Punkty dla TAKIEJ PAKI:
Polus 27, Bielecki 17, Leszczyński 14 (2x3), Piekarski 4, Zych 4, Usarek 4.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 22 (2x3), Brylka 7, Kryś 6, Nowak P. 4, Kisielewicz 2, Bujak 2, Nowak D. 0, Czellnik 0.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Czw 21:40, 02 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:33, 08 Cze 2016    Temat postu: Wyniki 5 tydzień

WYNIKI
V TYDZIEŃ

Wtorek, 07.06.2016r.

Mecz nr. 14 - godz. 18.30 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs ZSP Dobrodzień 39:55 (12:5, 8:15, 7:20, 12:15)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 11, Fikus 9 (1x3), Schabowski 8, Borosz 5, Niestrój 4, Jończyk 2, Kowalczyk 0, Szczęsny 0.
Punkty dla ZSP: Guliński 13 (3x3), Sikora 13 (1x3), Matyska 10, Kwasek 9, Wrzecionek 4, Chrobak 4, Czellnik 2, Cieśla 0, Stupiński 0.


Mecz nr. 15 godz. 19.45 – STARS Dobrodzień vs GIMNAZJUM Dobrodzień 71:44 (20:7, 17:11, 12:8, 22:18 )
Punkty dla STARS: Nowak 29 (1x3), Desczyk D. 18, Desczyk R. 10, Lissy 6, Dykta 6, Kłódczyński 2.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kryś 20, Kowalik 13, Brylka 6, Kisielewicz 3 (1x3), Czellnik 2, Nowak D. 0, Bujak 0.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Śro 13:42, 08 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:34, 09 Cze 2016    Temat postu: Wyniki 5 tydzień c.d.

WYNIKI
V TYDZIEŃ C.D.


Czwartek, 09.06.2016r.
Mecz nr 16. - godz.18.30 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - BASKECIARZE Lubliniec 47:66 (18:16, 5:19, 18:11, 6:20)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Fikus 17 (3x3), Mika 9 (1x3), Kowalczyk 8, Schabowski 6, Borosz 4, Jonczyk 3, Niestrój 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Richter 30 (5x3), Pasieka 12 (2x3), Gromkowski 7, Czech 5 (1x3), Gołombowski 4, Taszarek 4, Toman 2, Wołoszczak 2.

Mecz nr 17 - godz.19.45 - TAKA PAKA Mokrsko - STARS Dobrodzień 34:58 (4:14, 10:9, 11:18, 9:17)
Punkty dla TAKA PAKA:
Kryściak 6, Bielecki 6, Głąb 6, Słaby 5, Zych 4 (1x3), Muzal 4, Leszczyński 3 (1x3).
Punkty dla STARS: Rybka 21, Nowak 11, Desczyk D. 10 (1x3), Desczyk R. 10, Dykta 4, Lissy 2, Kłódczyński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:16, 14 Cze 2016    Temat postu: Wyniki 6 tydzień

WYNIKI
VI TYDZIEŃ


Wtorek, 14.06.2016r.
Mecz nr. 18 - godz. 18.30 - GIMNAZJUM Dobrodzień - JENOTY Koszęcin 36:69 (10:16, 5:19, 11:16, 10:18 )
Punkty dla GIMNAZJUM:
Kowalik 13, Kisielewicz 11 (3x3), Kryś 8, Czellnik 2, Nowak P. 2, Nowak D. 0, Brylka 0, Bujak 0, Słupik 0.
Punkty dla JENOTÓW: Adamek 20 (3x3), Jaźwiński 11, Młyński 10, Paus 10, Irek 8, Kuczerajter 6, Mazur 2, Krawiec 2.

Mecz nr. 19 - godz. 19.45 - TAKA PAKA Mokrsko - ZSP Dobrodzień 73:38 (15:8, 19:8, 19:10, 20:12)
Punktu dla TAKIEJ PAKI:
Muzal 23, Leszczyński 15, Piekarski 10 (2x3), Danielak 9 (1x3), Głąb 9 (1x3), Zych 7 (1x3), Usarek 0.
Punkty dla ZSP: Sikora 17, Matyska 11, Czellnik 4, Binda 2, Wrzecionek 2, Szatanik 2.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:18, 14 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:10, 17 Cze 2016    Temat postu: Wyniki 6 tydzień c.d.

WYNIKI
VI TYDZIEŃ C.D.


Czwartek, 16.06.2016r.

Mecz nr 20 - godz.18.00 - TAKA PAKA Mokrsko - JENOTY Koszęcin 76:56 (17:18, 24:11, 18:11, 17:16)
Punkty dla TAKA PAKA:
Głąb 27 (1x3), Muzal 24, Usarek 10, Danielak 7 (1x3), Piekarski 6, Leszczyński 2, Zych 0.
Punkty dla JENOTY: Adamek 20 (1x3), Paus 12, Jaźwiński 10 (2x3), Kuczerajter 8 (2x3), Młyński 6, Irek 0, Mazur 0.

Mecz nr 21- godz.19.15 - BASKECIARZE Lubliniec - STARS Dobrodzień 68:67 (22:14, 19:9, 15:17, 12:27)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pietrzik 25 (2x3), Richter 22 (5x3), Pasieka 8 (2x3), Gołombowski 6 (2x3), Rurański 3 (1x3), Toman 2, Wołoszczak 2.
Punkty dla STARS: Desczyk R. 22, Rybka 22, Desczyk D. 14, Konik 9 (1x3), Lissy 0, Nowak 0, Kłódczyński 0, Dykta 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin