Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

DLK 2018 - TERMINARZ I WYNIKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:43, 15 Maj 2018    Temat postu: DLK 2018 - TERMINARZ I WYNIKI

Drużyny zgłoszone:
1. LKS JENOTY Koszęcin
2. GREENLINY Mokrsko/Złoczew
3. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
4. STARS & ZSP Dobrodzień
5. LKS Kujawiak Lubliniec
6. JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
7. BASKECIARZE Lubliniec
8. AS ELTRAF KADET Lubliniec
9. JNP MEBLE Dobrodzień


GRUPA "A"

1. LKS JENOTY Koszęcin
2. GREENLINY Mokrsko/Złoczew
3. AS ELTRAF KADET Lubliniec
4. JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
5. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

GRUPA "B"
1. BASKECIARZE Lubliniec
2. LKS Kujawiak Lubliniec
3. JNP MEBLE Dobrodzień
4. STARS & ZSP Dobrodzień

TERMINARZ:

I TYDZIEŃ

Wtorek, 15.05:
mecz nr A1 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
mecz nr A2 - godz. 20.00 - LKS JENOTY Koszęcin - GREENLINY MZ

Czwartek, 17.05:
mecz nr A3 - godz. 19.00 - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - AS ELTRAF KADET Lubliniec
mecz nr B1 - godz. 20.00 - JNP MEBLE Dobrodzień - STARS & ZSP Dobrodzień


II TYDZIEŃ

Wtorek, 22.05:
mecz nr B2 - godz. 19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - LKS Kujawiak Lubliniec
mecz nr A4 - godz. 20.00 - GREENLINY MZ - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

Czwartek, 24.05:
mecz nr A5 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin
mecz nr A6 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień

III TYDZIEŃ

Wtorek, 29.05:
mecz nr A7 - godz. 18.00 - LKS JENOTY Koszęcin - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
mecz nr B3 - godz. 19.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - LKS Kujawiak Lubliniec
mecz nr B4 - godz. 20.00 - BASKECIARZE Lubliniec - JNP MEBLE Dobrodzień

IV TYDZIEŃ

Wtorek, 05.06:

mecz nr B5 - godz. 18.00 - LKS Kujawiak Lubliniec - JNP MEBLE Dobrodzień
mecz nr A10 - godz. 19.00 - ZMIANA zamiast czwartku! - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - GREENLINY MZ
mecz nr A9 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin

Czwartek, 07.06:
mecz nr A8 - godz. 19.00 - ZMIANA za wtorek! - AS ELTRAF KADET Lubliniec - GREENLINY MZ
mecz nr B6 - godz. 20.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec

V TYDZIEŃ

Wtorek, 12.06:

mecz nr P1 - godz. 19.00 - 2 miejsce Gr."A" - 1 miejsce Gr."B"
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs BASKECIARZE Lubliniec
mecz nr P2 - godz. 20.00 - 1 miejsce Gr. "A" - 2 miejsce Gr."B"
GREENLINY Mokrsko/Złoczew vs STARS&ZSP Dobrodzień

Czwartek, 14.06:

mecz nr F1 - godz. 19.00 - Finał o 3 miejsce
mecz nr F2 - godz. 20.00 - Finał o 1 miejsce

Ok. godz. 21.00 - Wręczenie pucharów i zakończenie DLK 2018


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Pon 19:32, 11 Cze 2018, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:48, 15 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 1 tydzień.

WYNIKI I TYDZIEŃ.

Wtorek, 15.05.2018r.

mecz nr A1 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 34:56 (10:9, 8:14, 10:18, 6:15)
Punkty dla AS ELTRAF KADET Lubliniec: Majewski 18 (4x3), Kielichowski 6, Wiciński 5, Kowalczyk 3, Hoffman 2, Machnik 0, Kacprzak 0, Wałęga 0, Najgebauer 0, Pisula 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE Lubliniec: Schabowski 12, Borosz 11 (1x3), Goyk 10, Jończyk 7, Hadzik 6, Mika 4 (1x3), Kowalczyk 4, Szczęsny 2.

mecz nr A2 - godz. 20.00 - LKS JENOTY Koszęcin - GREENLINY MZ 42:66 (2:20, 10:16, 16:12, 14:18)
Punkty dla LKS JENOTY Koszęcin:
Młyński 12, Ulfik 12, Rytel 8, Irek 4, Mazur 2, Kuczerajter 2, Kasprzycki 2, Gajda 0.
Punkty dla GREENLINY MZ: Radwański 15, Łebek 14 (1x3), Bogdański 11, Głąb 9, Wzgarda 6, Polus 4, Słaby 4, Piekarski 3 (1x3).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:32, 17 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 1 tydzień cd.

WYNIKI I TYDZIEŃ CD.

Czwartek, 17.05.2018r.

mecz nr A3 - godz. 19.00 - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - AS ELTRAF KADET Lubliniec 29:55 (9:15, 5:18, 12:9, 3:13)
Punkty dla JUNIORZY KS START MEBLE:
Desczyk 10, Wróblewski 6 (2x3), Kuboth 6, Matyja 2, Wieczorek 2, Niemiec 2, Wieszołek 1, Koza 0, Popenda 0, Kraczko 0, Weidler 0.
Punkty dla AS ELTRAF KADET: Majewski 12 (2x3), Wicinski 12 (1x3), Kielichowski 11, Machnik 8, Wałęga 4, Kokot 4, Kowalczyk 2, Najgebauer 2, Pisula 0, Kacprzak 0, Hoffman 0.

mecz nr B1 - godz. 20.00 - JNP MEBLE Dobrodzień - STARS & ZSP Dobrodzień 44:73 (11:24, 14:11, 6:22, 13:16)
Punkty dla JNP MEBLE:
Kowalik 17, Kryś 13, Bryłka 10, Nowak 2, Czellnik 2, Pieprzyca 0, Słupki 0, Kisielewicz 0.
Punkty dla STARS & ZSP: Rybka M. 18, Lissy 10 (2x3), Stupiński 10, Sikora 10, Ledwig 9, Kubiak 7, Wilk 5 (1x3), Rybka J. 4, Kłódczyński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:03, 22 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 2 kolejka


WYNIKI II TYDZIEŃ

Wtorek, 22.05.2018r.

mecz nr B2 - godz. 19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - LKS Kujawiak Lubliniec 101:31
(22:5, 25:7, 23:12, 31:7)
Punkty dla BASKECIARZE: Pasieka 30 (2x3), Richter 19 (3x3), Pietrzik 18 (2x3), Augustynowicz 16, Toman 6, Gromkowski 6, Czech 6.
Punkty dla LKS Kujawiak: Kamiński 13 (3x3), Taszarek 6 (1x3), Mucha 4, Czaja 3 (1x3), Molik 2, Klimas 2, Mroziewicz 1, Chałat 0, Niestrój 0.

mecz nr A4 - godz. 20.00 - GREENLINY MZ - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 59:45 (16:13, 16:13, 14:9, 13:10)
Punkty dla GREENLINY:
Głąb 16, Radwański 14 (2x3), Wzgarda 10 (1x3), Słaby 9 (1x3), Łebek 7, Bogdański 2, Ludziejewski 1, Piekarski 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 16 (2x3), Wróbel 8, Fiku 6 (1x3), Goyk 4, Borosz 4, Schabowski 2, Jończyk 2, Hadzik 2, Kowalczyk 1, Szczęsny 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:45, 24 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 2 tydzień c.d.

WYNIKI II TYDZIEN C.D.

Czwartek, 24.05.2018r.

mecz nr A5 - godz.19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin 49:41 (12:17, 12:6, 14:8, 11:10)
Punkty dla AS ELTRAF KADET:
Majewski 13 (2x3), Machnik 9, Kowalczyk 7, Kokot 6 (1x3), Wicinski 6, Kielichowski 4, Matusek 4, Pisula 0.
Punkty dla LKS JENOTY: Kasprzyk 13, Rytel 8, Irek 7 (1x3), Kuczerajter 5 (1x3), Ulfik 4, Młyński 2, Gajda 2, Mazur 0.

mecz nr A6 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień 52:37 (13:4, 18:10, 14:10, 7:13)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Goyk 22, Schabowski 10, Kowalczyk 10, Jończyk 4, Mika 2, Borosz 2, Szczęsny 2, Fikus 0, Wróbel 0, Hadzik 0.
Punkty dla JUNIORZY KS START: Wróblewski 11 (2x3), Kuboth 10, Desczyk 7, Wieszołek 4, Koza 3, Wieczorek 2, Matyja 0, Kraczko 0, Matachowski 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:35, 29 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 3 tydzień

WYNIKI III TYDZIEŃ

Wtorek, 29.05.


mecz nr A7 - godz. 18.00 - LKS JENOTY Koszęcin - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień 69:44 (14:18, 16:7, 15:10, 24:9)
Punkty dla LKS JENOTY:
Kasprzycki 21, Rytel 16, Młyński 12, Kandora 10 (2x3), Irek 5 (1x3), Kuczerajter 5 (1x3), Gajda 0.
Punkty dla JUNIORZY KS START MEBLE: Desczyk 18 (1x3), Kuboth 9, Wróblewski 9, Popenda 2, Koza 2, Kraczko 2, Wieczorek 2, Wieszołek 0, Maryja 0, Matachowski 0.

mecz nr B3 - godz. 19.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - LKS KUJAWIAK Lubliniec 61:32 (10:13, 13:6, 21:6, 17:7)
Punkty dla STARS & ZSP:
Rybka M. 14, Sikora 14, Desczyk 11, Ledwig 10, Wilk 6, Lissy 4, Gasch 2, Rybka J. 0, Kłódczyński 0, Stupiński 0.
Punkty dla LKS KUJAWIAK: Taszarek 14 (2x3), Czaja 4, Kamiński 4, Niestrój 4, Mucha 2, Klimas 2, Tychowski 2, Molik 0.

mecz nr B4 - godz. 20.00 - BASKECIARZE Lubliniec : JNP MEBLE Dobrodzień 79:41 (21:7, 21:13, 19:13, 18:8)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pasieka 22, Richter 17 (5x3), Wichary 15 (1x3), Pietrzik 10, Gromkowski 7, Toman 4, Czech 4.
Punkty dla JNP MEBLE: Bryłka 13, Kowolik 10, Kryś J. 8, Kisielewicz 3 (1x3), Pieprzyca 3 (1x3), Nowak 2, Czellnik L. 2, Czellnik M. 0. [/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 0:06, 06 Cze 2018    Temat postu: Wyniki 4 kolejka

WYNIKI IV TYDZIEŃ

Wtorek, 05.06:


mecz nr B5 - godz. 18.00 - LKS Kujawiak Lubliniec - JNP MEBLE Dobrodzień 52:25 (10:9, 14:8, 17:6,11:2)
Punkty dla LKS KUJAWIAK:
Taszarek 29 (3x3), Klimas 10, Czaja 8, Mroziewicz 2, Łopata 2, Niestrój 1, Chałat 0.
Punkty dla JNP MEBLE: Kowalik 9, Brylka 8, Czellnik M. 4, Kryś W. 2, Słupki 2, Nowak 0, Czellnik L. 0, Kisielewicz 0.

mecz nr A10 - godz. 19.00 - ZMIANA zamiast czwartku! - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - GREENLINY MZ 45:69 (10:21, 9:15, 17:13, 9:20)
Punkty dla JUNIORZY KS START:
Wróblewski 15 (1x3), Desczyk 12 (1x3), Wieczorek 9, Wieszołek 5, Kraczko 2, Matyja 2, Kuboth 0, Koza 0, Popenda 0, Matachowski 0.
Punkty dla GREENLINY: Ludziejewski 24, Radwański 16 (1x3), Słaby 10, Polus 8, Wzgarda 6 (1x3), Łebek 5, Piekarski 0.

mecz nr A9 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin 64:51 (11:11, 20:12, 21:12, 12:16)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Jończyk 15, Borosz 14, Schabowski 10, Wróbel 8, Goyk 7, Mika 5, Fikus 3 (1x3), Hadzik 2, Kowalczyk 0, Szczęsny 0.
Punkty dla LKS JENOTY: Ulfik 21, Kasprzycki 11 (1x3), Kandora 8, Rytel 5, Irek 4, Młyński 2, Kuczerajter 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:52, 07 Cze 2018    Temat postu: Wyniki 4 tydzień c.d.

WYNIKI IV TYDZIEŃ C.D.

Czwartek, 07.06.

mecz nr A8 - godz. 19.00 - ZMIANA za wtorek! - AS ELTRAF KADET Lubliniec - GREENLINY MZ 40:73 (14:15, 12:13, 6:26, 8:19)
Punkty dla AS ELTRAF KADET:
Kielichowski 12, Majewski 8 (2x3), Matusek 6, Kokot 5, Wiciński 4, Kowalczyk 3 (1x3), Wałęga 2, Kacprzak 0.
Punkty dla GREENLINY: Łebek 19 (1x3), Słaby 16, Bogdański 13, Wzgarda 8, Olszewski 7, Radwański 6, Piekarski 4, Ludziejewski 0, Goszczyński 0.

mecz nr B6 - godz. 20.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec 49:83 (10:27, 14:21, 6:18, 19:17)
Punkty dla STARS & ZSP:
Desczyk 19, Rybka 10, Ledwig 6,Matyska 4, Kłódczyński 3 (1x3), Lissy 3 (1x3), Kubiak 2, Sikora 2, Wilk 0, Stupiński 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Pietrzik 21 (2x3), Wichary 14 (1x3), Richter 13 (3x3), Augustynowicz 11 (1x3), Gromkowski 8, Pasieka 8, Krafczyk 8.
[/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:06, 12 Cze 2018    Temat postu: Wyniki 5 tydzień

WYNIKI - V TYDZIEŃ

Wtorek, 12.06:

mecz nr P1 - godz. 19.00 - 2 miejsce Gr."A" - 1 miejsce Gr."B"
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs BASKECIARZE Lubliniec 47:73 (8:21, 8:14, 14:20, 17:18)
Punkty dla NAZWA WKROTCE:
Mika 13 (3x3), Borosz 11 (1x3), Schabowski 6, Kowalczyk 5 (1x3), Jończyk 5, Hadzik 5, Fikus 2, Wróbel 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Pasieka 22, Richter 18 (3x3), Gromkowski 12, Pietrzik 8 (1x3), Wichary 6 (1x3), Krafczyk 4, Toman 3.

mecz nr P2 - godz. 20.00 - 1 miejsce Gr. "A" - 2 miejsce Gr."B"
GREENLINY Mokrsko/Złoczew vs STARS&ZSP Dobrodzień
61:60 (21:14, 18:19, 9:13, 13:14)
Punkty dla GREENLINY: Muzal 24 (1x3), Radwański 17 (1x3), Słaby 12, Łebek 6, Wzgarda 2, Piekarski 0, Ludziejewski 0, Bogdański 0, Goszczyński 0, Olszewski 0.
Punkty dla STARS & ZSP: Sikora 17, Desczyk 12, Matyska 12, Ledwig 8, Rybka 6, Lissy 3 (1x3), Gasch 2, Kłódczyński 0, Stupiński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 10:03, 15 Cze 2018    Temat postu: Wyniki 5 tydzień c.d.

WYNIKI V TYDZIEŃ C.D.

Czwartek, 14.06.2018r.

mecz nr F1 - godz. 19.00 - Finał o 3 miejsce - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - STARS & ZSP Dobrodzień 40:58 ( 9:15, 11:12, 10:17, 10:14)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Schabowski 14, Kowalczyk 9, Szczęsny 6, Mika 5, Borosz 5, Wróbel 1, Fikus 0, Jończyk 0, Hadzik 0.
Punkty dla STARS & ZSP: Rybka 23, Matyska 8, Desczyk 7, Sikora 6, Ledwig 6, Lissy 4 (1x3), Stupiński 2, Wilk 2, Kubiak 0.

mecz nr F2 - godz. 20.00 - Finał o 1 miejsce - BASKECIARZE Lubliniec - GREENLINY Mokrsko/Złoczew 59:58 (9:12, 10:13, 17:16, 21:17)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pasieka 20 (2x3), Richter 18 (2x3), Gromkowski 7, Pietrzik 7, Wichary 3, Krafczyk 2, Toman 0, Augustynowicz 0.
Punkty dla GREENLINY: Muzal 17 (2x3), Olszewski 14 (1x3), Wzgarda 11 (1x3), Łebek 7 (1x3), Radwański 5, Słaby 4, Piekarski 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin