Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

DLK 2018 - TERMINARZ I WYNIKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1368
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:43, 15 Maj 2018    Temat postu: DLK 2018 - TERMINARZ I WYNIKI

Drużyny zgłoszone:
1. LKS JENOTY Koszęcin
2. GREENLINY Mokrsko/Złoczew
3. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
4. STARS & ZSP Dobrodzień
5. LKS Kujawiak Lubliniec
6. JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
7. BASKECIARZE Lubliniec
8. AS ELTRAF KADET Lubliniec
9. JNP MEBLE Dobrodzień


GRUPA "A"

1. LKS JENOTY Koszęcin
2. GREENLINY Mokrsko/Złoczew
3. AS ELTRAF KADET Lubliniec
4. JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
5. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

GRUPA "B"
1. BASKECIARZE Lubliniec
2. LKS Kujawiak Lubliniec
3. JNP MEBLE Dobrodzień
4. STARS & ZSP Dobrodzień

TERMINARZ:

I TYDZIEŃ

Wtorek, 15.05:
mecz nr A1 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
mecz nr A2 - godz. 20.00 - LKS JENOTY Koszęcin - GREENLINY MZ

Czwartek, 17.05:
mecz nr A3 - godz. 19.00 - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - AS ELTRAF KADET Lubliniec
mecz nr B1 - godz. 20.00 - JNP MEBLE Dobrodzień - STARS & ZSP Dobrodzień


II TYDZIEŃ

Wtorek, 22.05:
mecz nr B2 - godz. 19.00 - BASKECIARZE Lubliniec - LKS Kujawiak Lubliniec
mecz nr A4 - godz. 20.00 - GREENLINY MZ - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

Czwartek, 24.05:
mecz nr A5 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin
mecz nr A6 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień

III TYDZIEŃ

Wtorek, 29.05:
mecz nr A7 - godz. 18.00 - LKS JENOTY Koszęcin - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień
mecz nr B3 - godz. 19.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - LKS Kujawiak Lubliniec
mecz nr B4 - godz. 20.00 - BASKECIARZE Lubliniec - JNP MEBLE Dobrodzień

IV TYDZIEŃ

Wtorek, 05.06:

mecz nr B5 - godz. 18.00 - LKS Kujawiak Lubliniec - JNP MEBLE Dobrodzień
mecz nr A8 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - GREENLINY MZ
mecz nr A9 - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin

Czwartek, 07.06:
mecz nr A10 - godz. 19.00 - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - GREENLINY MZ
mecz nr B6 - godz. 20.00 - STARS & ZSP Dobrodzień - BASKECIARZE Lubliniec

V TYDZIEŃ

Wtorek, 12.06:

mecz nr P1 - godz. 19.00 - 1 miejsce Gr. "A" - 2 miejsce Gr."B"
mecz nr P2 - godz. 20.00 - 2 miejsce Gr."A" - 1 miejsce Gr."B"

Czwartek, 14.06:

mecz nr F1 - godz. 19.00 - Finał o 3 miejsce
mecz nr F2 - godz. 20.00 - Finał o 1 miejsce

Ok. godz. 21.00 - Wręczenie pucharów i zakończenie DLK 2018


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Wto 21:45, 15 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 89
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:48, 15 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 1 tydzień.

WYNIKI I TYDZIEŃ.

Wtorek, 15.05.2018r.

mecz nr A1 - godz. 19.00 - AS ELTRAF KADET Lubliniec - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 34:56 (10:9, 8:14, 10:18, 6:15)
Punkty dla AS ELTRAF KADET Lubliniec: Majewski 18 (4x3), Kielichowski 6, Wiciński 5, Kowalczyk 3, Hoffman 2, Machnik 0, Kacprzak 0, Wałęga 0, Najgebauer 0, Pisula 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE Lubliniec: Schabowski 12, Borosz 11 (1x3), Goyk 10, Jończyk 7, Hadzik 6, Mika 4 (1x3), Kowalczyk 4, Szczęsny 2.

mecz nr A2 - godz. 20.00 - LKS JENOTY Koszęcin - GREENLINY MZ 42:66 (2:20, 10:16, 16:12, 14:18)
Punkty dla LKS JENOTY Koszęcin:
Młyński 12, Ulfik 12, Rytel 8, Irek 4, Mazur 2, Kuczerajter 2, Kasprzycki 2, Gajda 0.
Punkty dla GREENLINY MZ: Radwański 15, Łebek 14 (1x3), Bogdański 11, Głąb 9, Wzgarda 6, Polus 4, Słaby 4, Piekarski 3 (1x3).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 89
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:32, 17 Maj 2018    Temat postu: Wyniki 1 tydzień cd.

WYNIKI I TYDZIEŃ CD.

Czwartek, 17.05.2018r.

mecz nr A3 - godz. 19.00 - JUNIORZY KS START MEBLE Dobrodzień - AS ELTRAF KADET Lubliniec 29:55 (9:15, 5:18, 12:9, 3:13)
Punkty dla JUNIORZY KS START MEBLE:
Desczyk 10, Wróblewski 6 (2x3), Kuboth 6, Matyja 2, Wieczorek 2, Niemiec 2, Wieszołek 1, Koza 0, Popenda 0, Kraczko 0, Weidler 0.
Punkty dla AS ELTRAF KADET: Majewski 12 (2x3), Wicinski 12 (1x3), Kielichowski 11, Machnik 8, Wałęga 4, Kokot 4, Kowalczyk 2, Najgebauer 2, Pisula 0, Kacprzak 0, Hoffman 0.

mecz nr B1 - godz. 20.00 - JNP MEBLE Dobrodzień - STARS & ZSP Dobrodzień 44:73 (11:24, 14:11, 6:22, 13:16)
Punkty dla JNP MEBLE:
Kowalik 17, Kryś 13, Bryłka 10, Nowak 2, Czellnik 2, Pieprzyca 0, Słupki 0, Kisielewicz 0.
Punkty dla STARS & ZSP: Rybka M. 18, Lissy 10 (2x3), Stupiński 10, Sikora 10, Ledwig 9, Kubiak 7, Wilk 5 (1x3), Rybka J. 4, Kłódczyński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin