Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:59, 23 Mar 2014    Temat postu: TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH

TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH - edycja 2014


ZGŁOSZONE DRUŻYNY

KAT. KOBIET:

1. PINGWINY Z MADAGASKARU (Wolas Weronika, Fleger Joanna, Kamińska Adrianna, Bonk Natalia)
2. BLACK PLAYERS (Kuc Nikola., Skowronek Justyna, Skowronek Sabina, Respondek Daria, Wilk Natalia)
3. APLAUS (Niemiec Sandra, Twardokęs Honorata, Wojcik Karolina, Mucha Zuzanna, Niemiec Wiktoria)
4. MAGIC TEAM (Poloczek Joanna, Sikora Agnieszka, Borkowska Elżbieta, Szlezinger Stefania, Sikora Kamila)
5. KOSOGŁOSY (Konik Aleksandra, Konik Katarzyna, Barowska Martyna)


KAT. MĘŻCZYZN:


1. STARS 0,5 (Lissy Janusz, Desczyk Rafał, Kłódczyński Jan, Desczyk Dominik, Miosga Adrian)
2. ZSP WARRIORS (Matyska Robert, Sikora Tomasz, Nowak Marek, Konik Andrzej, Poloczek Dawid)
3. LKS BASKET Praszka (Pokorski Kuba, Opiela Maciej, Bartoszek Kamil, Szymański Tomasz, Popławski Marcin)
4. NICE ONE (Haberla Marcin, Andraczek Martin, Grzesiak Dawid)
5. GRUPA ŻYWIEC (Kowalik Wojciech, Plotnik Mariusz, Pisula Mariusz, Kowalik Piotr, Weinczyk Patryk)
6. MINISTRANCI (Czellnik Mattheus, Kulik Tomasz, Popenda Robert, Max Patryk, Degener Rafał)
7. DEVILS (Stupiński Krystian, Pieprzyca Dawid, Koza Łukasz, Deja Marek, Skorupa Łukasz)
8. NO NAME (Stupiński Jarosław, Stupiński Grzegorz, Brysch Mateusz, Gasch Robert, Ledwig Adam)
9. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec (Szczęsny Miłosz, Fikus Radosław, Borosz Tomasz)
10. STARS 0,7 (Rybka Mariusz, Wieszołek Patryk, Chrobak Dawid, Wieszołek Grzegorz , Rybka Joanna)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Czw 23:21, 27 Mar 2014, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:17, 24 Mar 2014    Temat postu: TERMINARZ - KAT. KOBIET

TERMINARZ i WYNIKI - KAT. KOBIET

Rozgrywki systemem "każdy z każdym" * Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt., porażka - 1 pkt., walkower - 0 pkt. * Gra 2x10 min. * Klasyfikacja końcowa wynikać będzie z tabeli rozgrywek.

TABELA i KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. PINGWINY Z MADAGASKARU - 4 mecze - 8 pkt. - 96:50
2. APLAUS - 4 mecze - 7 pkt. - 106:51
3. KOSOGŁOSY - 4 mecze - 6 pkt. - 49:51
4. BLACK PLAYERS - 4 mecze - 5 pkt. - 33:96
5. MAGIC TEAM - 4 mecze - 4 pkt. - 38:84


I KOLEJKA - wtorek, 25.03.2014r.
1 mecz - godz. 19.00 - MAGIC TEAM - KOSOGŁOSY 9:14 (4:3)
2 mecz - godz. 19.30 - APLAUS - BLACK PLAYERS 36:9 (22:2)

II KOLEJKA - czwartek, 27.03
3 mecz - godz. 19.00 - PINGWINY Z MADAGASKARU - MAGIC TEAM 24:15 (8:8)
4 mecz - godz. 19.30 - APLAUS - KOSOGŁOSY 25:13 (17:5)

III KOLEJKA - wtorek, 1.04
7 mecz - awansem (za czwartek) godz. 18.00 - MAGIC TEAM - APLAUS 25:6 (14:2)
5 mecz - godz. 19.00 - BLACK PLAYERS - KOSOGŁOSY 6:14 (2:4)
6 mecz - godz. 19.30 - BLACK PLAYERS - PINGWINY Z MADAGASKARU 7:38 (5:22)

IV KOLEJKA - czwartek,3.04
8 mecz - godz. 19.30 - PINGWINY Z MADAGASKARU - KOSOGŁOSY 11:8 (4:4)

V KOLEJKA - wtorek, 8.04 - hala od 18.30
9 mecz - godz. 19.00 - APLAUS - PINGWINY Z MADAGASKARU 20:23 (14:8
10 mecz - godz. 19.30 - BLACK PLAYERS - MAGIC TEAM 11:8 (4:2)

godz. 20.00 - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA LIGI. WRĘCZENIE PUCHARÓW


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Śro 19:28, 09 Kwi 2014, w całości zmieniany 36 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1338
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 1:23, 24 Mar 2014    Temat postu: TERMINARZ - KAT. MĘŻCZYZN

TERMINARZ i WYNIKI - KAT. MĘŻCZYZN

KLASYFIKACJA KOŃCOWA


1. LKS BASKET Praszka
2. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
3. ZSP WARRIORS
4. STARS 0,7

5. NO NAME
6. STARS 0,5
7. GRUPA ŻYWIEC
8. NICE ONE
9. DEVILS
10. MINISTRANCI



TABELA po III kolejce:


GRUPA "A"
1. LKS BASKET Praszka - 4 mecze - 8 pkt. - 193:78 - awans do półfinału
2. NAZWA WKRÓTCE - 4 mecze - 7 pkt - 126:74 - awans do półfinału
3. STARS 0,5 - 4 mecze - 6 pkt - 110:83
4. GRUPA ŻYWIEC - 4 mecze - 5 pkt. - 91:175
5. DEVILS - 4 mecze - 4 pkt. - 48:158

GRUPA "B"
1. STARS 0,7 - 4 mecze - 8 pkt. - 157:114 - awans do półfinału
2. ZSP WARRIORS - 4 mecze - 7 pkt. - 193:111 - awans do półfinału
3. NO NAME - 4 mecze - 6 pkt. - 124:82
4. NICE ONE - 4 mecze - 5 pkt. - 83:168
5. MINISTRANCI - 4 mecze - 3 pkt. - 61:143

Rozgrywki systemem "każdy z każdym" * Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt., porażka - 1 pkt., walkower - 0 pkt. * Gra 2x10 min. * Awans do Play-off - po 2 najlepsze drużyny* Półfinały A1-B2, B1-A2 i Finały o 3 i 1 miejsce.

I KOLEJKA - wtorek, 25.03.2014r.
1 mecz Gr A - godz. 19.00 - STARS 0,5 - DEVILS 27:12 (9:8)

1 mecz Gr. B - godz. 19.30 - MINISTRANCI - ZSP WARRIORS 19:50 (17:21)
2 mecz Gr. A - godz. 20.00 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS BASKET Praszka 22:26 (12:15)
2 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - STARS 0,7 - NICE ONE 34:28 (19:15)
3 mecz Gr. A - godz. 20.30 - LKS BASKET - DEVILS 67:9 (35:4)
3 mecz Gr. B - godz. 20.30 - NICE ONE - MINISTRANCI 18:16 (10:11)


II KOLEJKA - czwartek, 27.03
4 mecz Gr A - godz. 19.00 - STARS 0,5 - GRUPA ŻYWIEC 38:23 (24:14)
4 mecz Gr. B - godz. 19.30 - NO NAME - STARS 0,7 23:25 (7:13)
5 mecz Gr. A - godz. 20.00 - DEVILS - NAZWA WKRÓTCE 8:38 (2:23)
5 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - ZSP WARRIORS - NICE ONE 67:19 (22:9)
6 mecz Gr. A - godz. 20.30 - NAZWA WKRÓTCE - GRUPA ŻYWIEC 49:24 (23:14)
6 mecz Gr. B - godz. 20.30 - STARS 0,7 - MINISTRANCI 55:26 (24:12)


III KOLEJKA - wtorek, 1.04
7 mecz Gr A - godz. 18.30 - DEVILS - GRUPA ŻYWIEC 19:26 (8:13)
7 mecz Gr. B - godz. 18.30 - STARS 0,7 - ZSP WARRIORS 43:37 (17:17)
8 mecz Gr. A - godz. 19.00 - LKS BASKET - STARS 0,5 31:29 (16:12)
8 mecz Gr. B - godz. 19.30 - MINISTRANCI - NO NAME 0:20 WALKOWER
9 mecz Gr. A - godz. 20.00 - GRUPA ŻYWIEC - LKS BASKET 18:69 (10:31)
9 mecz Gr. B - godz. 20.00 (drugi kosz) - NO NAME - NICE ONE 51:18 (24:6)
10 mecz Gr. A - godz. 20.30 - STARS 0,5 - NAZWA WKRÓTCE 16:17 (5:2)
10 mecz Gr. B - godz. 20.30 - ZSP WARRIORS - NO NAME 39:30 (23:10)


IV KOLEJKA - czwartek,3.04
11 mecz - półfinałowy - godz. 19.00 - 1 miejsce Gr. A - 2 miejsce Gr. B
LKS BASKET Praszka vs ZSP WARRIORS 46:33 (20:8)
12 mecz - półfinałowy - godz. 19.30 - 1 miejsce Gr. B - 2 miejsce Gr. A
STARS 0,7 vs NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 25:34 (16:18)


V KOLEJKA - wtorek, 8.04
- hala od 18.30 - FINAŁY
13 mecz - godz. 19.00 - Finał o 3 miejsce
STARS 0,7 - ZSP WARRIORS 36:38 (14:18)
14 mecz - godz. 19.30 - Finał o 1 miejsce
NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS BASKET Praszka 25:40 (13:24)

godz. 20.00 - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA LIGI. WRĘCZENIE PUCHARÓW


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Śro 19:33, 09 Kwi 2014, w całości zmieniany 51 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin