Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

XI DLK - TERMINARZ I WYNIKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1349
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:30, 15 Maj 2017    Temat postu: XI DLK - TERMINARZ I WYNIKI

UCZESTNICY:

1. BASKECIARZE Lubliniec
2. TAKA PAKA Mokrsko
3. ZSP Dobrodzień
4. STARS Dobrodzień
5. GIMNAZJUM Dobrodzień
6. NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
7. LKS JENOTY Koszęcin

-------------------------------------
I KOLEJKA

Wtorek, 16 maja

godz. 19.00 - nr 1 – ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
godz. 20.00 - nr 2 – TAKA PAKA Mokrsko – JENOTY Koszęcin

Czwartek, 18 maja

godz. 19.00 - nr 3 – GIMNAZJUM Dobrodzień - STARS Dobrodzień
godz. 20.00 - nr 4 – BASKECIARZE Lubliniec – JENOTY Koszęcin (mecz przełożony na inny termin z uwagi na występ BASKECIARZY w lidze okręgowej!

-------------------------------------
II KOLEJKA

Wtorek, 23 maja

godz. 19.00 - nr 5 – ZSP Dobrodzień – STARS Dobrodzień
godz. 20.00 - nr 6 – TAKA PAKA Mokrsko – GIMNAZJUM Dobrodzień

Czwartek, 25 maja
godz. 19.00 - nr 7 – BASKECIARZE Lubliniec – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
godz. 20.00 - nr 8 – LKS JENOTY Koszęcin - GIMNAZJUM Dobrodzień

-------------------------------------
III KOLEJKA

Wtorek, 30 maja

godz. 19.00 - nr 9 – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec – STARS Dobrodzień
godz. 20.00 - nr 10 – TAKA PAKA Mokrsko – ZSP Dobrodzień

Czwartek, 1 czerwca

godz. 19.00 - nr 11 – BASKECIARZE Lubliniec – GIMNAZJUM Dobrodzień
godz. 20.00 - nr 12 – LKS JENOTY Koszęcin - ZSP Dobrodzień
-------------------------------
IV KOLEJKA

Wtorek, 6 czerwca

godz. 19.00 - nr 13 – GIMNAZJUM Dobrodzień – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec
godz. 20.00 - nr 14 – BASKECIARZE Lubliniec – STARS Dobrodzień

Czwartek, 8 czerwca
godz. 19.00 - nr 15 – BASKECIARZE Lubliniec – ZSP Dobrodzień
godz. 20.00 - nr 16 – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec – TAKA PAKA Mokrsko

------------------------------
V KOLEJKA

Wtorek, 13 czerwca

godz. 19.00 - nr 17 – STARS Dobrodzień – TAKA PAKA Mokrsko
godz. 20.00 - nr 18 – NAZWA WKRÓTCE Lubliniec – LKS JENOTY Koszęcin

------------------------------
VI KOLEJKA
Poniedziałek, 19 czerwca
Godz. 19.00 - zaległy mecz - nr 4 - JENOTY Koszęcin - BASKECIARZE Lubliniec - hala sportowa ZS w Koszęcinie
Wtorek, 20 czerwca

Godz. 18.00 – nr 19 - GIMNAZJUM Dobrodzień - ZSP Dobrodzień
godz. 19.00 - nr 20 – STARS Dobrodzień – LKS JENOTY Koszęcin
godz. 20.00 - nr 21 – BASKECIARZE Lubliniec – TAKA PAKA Mokrsko

Ok. godz. 21.00 – Ceremonia wręczenia nagród. Zakończenie DLK 2017.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmian w terminarzu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Śro 12:28, 14 Cze 2017, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:21, 16 Maj 2017    Temat postu: wyniki I kolejki

WYNIKI - I KOLEJKA

Wtorek, 16 maja:

godz: 19.00 - mecz nr 1 - ZSP Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 55:38 (19:8, 7:4, 19:17, 10:9)
Punkty dla ZSP: Matyska 26, Sikora 23, Ledwig 4, Wojtal 2, Wrzecionek 0, Stupiński 0, Oblicki 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 8, Kowalczyk 8, Borosz 6, Schabowski 6, Jończyk 4, Fikus 4, Niestrój 2, Szczęsny 0.

godz 20.00 - mecz nr 2 - TAKA PAKA Mokrsko - JENOTY Koszęcin 52:46 (7:10, 14:14, 20:12, 11:10)
Punkty dla TAKA PAKA: Łebek 10, Muzal 10, Radwański 9 (1x3), Głąb 8, Polus 7, Olszewski 6, Kryściak 2, Piekarski 0, Leszczyński 0, Zych 0.
Punkty dla JENOTY: Jelonek 18 (4x3), Młyński 8, Mazur 6 (2x3), Paus 6, Kuczerajter 4, Irek 2, Kandora 2, Małyska 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:41, 18 Maj 2017    Temat postu: Wyniki I kolejki c.d.

WYNIKI I KOLEJKI C.D.

Czwartek, 18.05
godz. 19.00 - mecz nr 3 - GIMNAZJUM Dobrodzień - STARS Dobrodzień 35:83 (6:21, 2:21, 15:18, 12:23)
Punkty dla GIMNAZJUM: Kisielewicz 12, Kraczko 10, Słupik 7 (1x3), Wilk 4, Bujak 2.
Punkty dla STARS: Nowak 20, Desczyk D. 18, Rybka 16, Kryś 14, Lissy 6 (2x3), Dykta 6, Kłódczyński 3 (1x3), Desczyk R. 0


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:40, 23 Maj 2017    Temat postu: Wyniki 2 kolejki

WYNIKI II KOLEJKA

Wtorek, 23.05.
godz. 19.00 - mecz nr 5 - ZSP Dobrodzień - STARS Dobrodzień 56:46 (14:4, 9:10, 15:18, 18:14)
Punkty dla ZSP:
Wrzecionek 14 (2x3), Sikora 13, Matyska 11, Kubiak 11, Ledwig 7 Wojtal 0.
Punkty dla STARS:
Rybka 16, Desczyk D. 12, Lissy 10, Nowak 5, Kryś 2, Dykta 1, Kłódczyński 0.

godz. 20.00 - mecz nr 6 - TAKA PAKA Mokrsko - GIMNAZJUM Dobrodzień 89: 28 (22:6, 20:5, 23:6, 24:11)
Punkty dla TAKA PAKA:
Muzal 32, Łebek 20, Leszczyński 18, Radwański 13, Piekarski 6.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 11, Czellnik 4, Bujak 4, Bryłka 3 (1x3), Kisielewicz 2, Nowak 2, Kraczko 2, Słupik 0, Pisula 0, Wróblewski 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:00, 25 Maj 2017    Temat postu: Wyniki 2 kolejka c.d.

WYNIKI II KOLEJKA C.D.

Czwartek, 25.05.
godz. 19.00 - mecz nr 7 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - BASKECIARZE Lubliniec 46:49 (9:12, 4:15, 20:13, 13:9)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Schabowski 17, Mika 11 (3x3), Fikus 6 (2x3), Wróbel 6, Borosz 4, Jończyk 2, Kowalczyk 0, Niestrój 0, Szczęsny 0.
Punkty dla BASKECIARZE: Pietrzik 13 (1x3), Pasieka 10 (2x3), Krafczyk 10, Taszarek 5 (1x3), Gołombowski 4, Gromkowski 4, Richter 3 (1x3), Machnik 0.

godz. 20.00 - mecz nr 8 - LKS JENOTY Koszęcin - GIMNAZJUM Dobrodzień 76:38 (14:10, 21:10, 16:10, 25:8 )
Punkty dla LKA JENOTY:
Adamek 18 (2x3), Paus 18, Młyński 12, Kandora 10, Mazur 9 (3x3), Kuczerajter 9 (1x3), Irek 0, Małyska 0.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 19, Bryłka 13, Bujak 4, Kisielewicz 2, Czellnik 0, Wilk 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:33, 30 Maj 2017    Temat postu: Wyniki 3 kolejki

III KOLEJKA - WYNIKI


Wtorek, 30.05.
godz. 19.00 - mecz nr 9 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - STARS Dobrodzień 44:66 (6:13, 14:17, 11:11, 13:25)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Szczęsny 13 (3x3), Mika 13 (1x3), Schabowski 6, Kowalczyk 4, Jończyk 3 (1x3), Niestrój 2, Wróbel 2, Borosz 1, Fiku 0.
Punkty dla STARS: Nowak 18 (2x3), Rybka 13, Desczyk R. 11, Lissy 9 (1x3), Desczyk D. 9, Dykta 4, Kryś 2, Kłódczyński 0.

godz 20.00 - mecz nr 10 - TAKA PAKA Mokrsko - ZSP Dobrodzień 65:58 (11:12, 20:17, 18 :11, 16:18 )
Punkty dla TAKA PAKA:
Muzal 21 (4x3), Olszewski 10, Radwański 10, Polus 9, Kryściak 7, Leszczyński 4, Zych 4, Piekarski 0.
Punkty dla ZSP: Sikora 19, Wrzecionek 13 (3x3), Ledwig 13, Matyska 12, Stupiński 1.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez fruityshine dnia Wto 22:36, 30 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:14, 01 Cze 2017    Temat postu: Wyniki 3 kolejka c.d.

III KOLEJKA - WYNIKI

Czwartek, 01.06.

godz. 19.00 - mecz nr 11- BASKECIARZE Lubliniec - GIMNAZJUM Dobrodzień 91:39 (27:8, 28:4, 16:15, 20:12)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pietrzik 28 (2x3), Richter 16 (4x3), Gromkowski 12, Kielichowski 11, Gołombowski 10 (2x3), Krafczyk 8, Taszarek 4, Kokot 2.
Punkty dla GIMNAZJUM: Brylka 10, Kryś 9, Czellnik 6, Wróblewski 6, Bujak 4, Wilk 4.

godz.20.00 - mecz nr 12 - LKS JENOTY Koszęcin - ZSP Dobrodzień 50:63 (14:18, 10:12, 10:15, 16:18 )
Punkty dla LKS JENOTY:
Młyński 15 (2x3), Jelonek 10 (2x3), Małyska 10, Irek 8, Kuczerajter 7 (1x3).
Punkty dla ZSP: Matyska 27, Ledwig 17, Kubiak 8, Sikora 7, Stupiński 4.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:21, 07 Cze 2017    Temat postu: Wyniki 4 kolejka

IV KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 6 czerwca

godz.19.00 - mecz nr 13 - GIMNAZJUM Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec 29:66 (5:13, 6:13, 6:17, 12:23)
Punkty dla GIMNAZJUM:
Kowalik 8, Brylka 6, Kryś 5, Wilk 3 (1x3), Wróblewski 3, Słupik 2, Bujak 2, Kisielewicz 0, Nowak 0.
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 17, Jończyk 10, Kowalczyk 10, Schabowski 8, Borosz 8, Homoncik 7, Niestrój 6, Szczęsny 0.

godz.20.00 - mecz nr 14 - BASKECIARZE Lubliniec - STARS Dobrodzień 56:49 (18 :10, 6:10, 16:19, 16:10)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pasieka 21 (2x3), Pietrzik 18, Krafczyk 8, Gołombowski 4, Gromkowski 4, Wołoszczak 1.
Punkty dla STARS: Rybka 17, Desczyk R. 14, Desczyk D. 10, Lissy 6, Nowak 2, Dykta 0, Kryś 0, Kłódczyński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:06, 08 Cze 2017    Temat postu: Wyniki 4 kolejka c.d.

IV KOLEJKA - WYNIKI C.D.

Czwartek, 08.06.
godz.19.00 - mecz nr 15 - BASKECIARZE Lubliniec - ZSP Dobrodzień 90:44 (27:7, 20:9, 15:6, 28:22)
Punkty dla BASKECIARZE:
Pietrzik 29 (3x4), Krafczyk 13 (1x3), Gołombowaki 12 (2x3), Taszarek 12 (1x3), Wicinski 10, Gromkowski 9, Wołoszczak 5 (1x3).
Punkty dla ZSP: Matyska 10, Wrzecionek 9 (1x3), Ledwig 9 (1x3), Sikora 8, Stupiński 6, Wojtal 2.

godz. 20.00 - mecz nr 16 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko 37:46 (6:11, 11:14, 13:10, 7:11)
Punkty dla NAZWA WKRÓTCE:
Mika 14, Szczęsny 6 (2x3), Borosz 6 (1x3), Schabowski 6, Jończyk 3, Wróbel 2, Fikus 0, Kowalczyk 0, Niestrój 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Polus 11, Łebek 9, Głąb 8, Olszewski 7, Radwański 6, Kryściak 5, Piekarski 0, Leszczyński 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:17, 13 Cze 2017    Temat postu: Wyniki 5 kolejki

WYNIKI - V KOLEJKA

Wtorek, 13.06.

godz. 19.00 - mecz nr 17 - STARS Dobrodzień - TAKA PAKA Mokrsko 60:41 (23:15, 10:14, 13:8, 14:4)
Punkty dla STARS:
Rybka 29 (1x3), Desczyk R. 11, Deszczyk D. 10, Nowak 7 (1x3), Lissy 3 (1x3), Dykta 0, Kryś 0, Kłódczyński 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Radwański 13 (3x3), Głąb 13, Łebek 9, Leszczyński 4, Polus 2, Piekarski 0, Kryściak 0, Olszewski 0.

godz. 20.00 - mecz nr 18 - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - LKS JENOTY Koszęcin 43:40 (6:12, 8:13, 15:11, 14:4)
Punkty dla NAZWA WKROTCE:
Mika 21, Fikus 6, Kowalczyk 6, Wróbel 6, Borosz 2, Jończyk 2, Schabowski 0, Niestrój 0, Szczęsny 0.
Punkty dla LKS JENOTY: Jelonek 21 (2x3), Irek 7 (1x3), Kandora 6 (2x3), Młyński 3, Mazur 2, Paus 1, Kuczerajter 0, Małyska 0.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 12:03, 20 Cze 2017    Temat postu: Wyniki - zaległy mecz nr 4

Poniedziałek, 19 czerwca
Godz. 19.00 - zaległy mecz - nr 4 - BASKECIARZE Lubliniec - JENOTY Koszęcin 90:62 (23:15, 26:17, 19:18, 22:12)
Punkty dla BASKECIARZY:
Pietrzik 43 (1x3), Pasieka 25 (1x3), Krafczyk 9, Richter 5 (1x3), Wołoszczak 4, Kieuchowski 2, Wiciński 2, Gołombowski 0.
Punkty dla JENOTÓW: Kuczerajter 14, Mazur 13 (3x3), Jelonek 11, Irek 9 (1x3), Młyński 8, Kandora 5 (1x3), Paus 2.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fruityshine




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:54, 21 Cze 2017    Temat postu: Wyniki 6 kolejki

VI KOLEJKA - WYNIKI

Wtorek, 20.06.
godz. 18.00 - mecz nr 19 - GIMNAZJUM Dobrodzień - ZSP Dobrodzień 53: 87 (14:22, 18:13, 10:23, 11:29)
Punkty dla GIMNAZJUM:
Kryś 14, Kowalik 14, Brylka 8, Bujak 6, Kisielewicz 5 (1x3), Nowak 4, Wilk 2.
Punkty dla ZSP: Matyska 34, Ledwig 24, Stupiński 19 (3x3), Sikora 8, Wojtal 2.

godz. 19.00 - mecz nr 20 - STARS Dobrodzień- LKS JENOTY Koszęcin 70: 53 (11:20, 17:15, 22:7, 20:11)
Punkty dla STARSÓW:
Desczyk R. 27, Rybka 15, Nowak 12 (2x3), Desczyk D. 7, Kryś 5, Lissy 2, Kłódczyński 2, Dykta 0.
Punkty dla LKS JENOTY: Jelonek 20 (4x3), Kuczerajter 12 (2x3), Kandora 7 (2x3), Paus 6, Irek 4, Młyński 4, Małyska 0.

godz. 20.00 - mecz nr 21 - BASKECIARZE Lubliniec - TAKA PAKA Mokrsko 90:59 (38:4, 24:16, 9:15, 19:24)
Punkty dla BASKECIARZY:
Richter 38 (12x3), Pietrzik 15 (1x3), Taszarek 11, Pasieka 10, Gołombowski 4, Gromkowski 4, Kielichowski 4, Wołoszczak 2, Kokot 2, Wicinski 0.
Punkty dla TAKA PAKA: Olszewski 13, Łebek 12 (1x3), Kryściak 8 (1x3), Głąb 6, Polus 5 (1x3), Kornacki 5 (1x3), Zych 4, Radwański 4, Piekarski 2.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> DLK Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin