Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki

Przeczytał: 3 tematy

PostWysłany: Czw 0:54, 13 Gru 2007    Temat postu: 11 kolejka-15.12.godz. 16.00 - START D-ń- PIOMAR BTP Brzeg

W sobotę 15 grudnia o godz. 16.00 w hali dobrodzieńskiego tartaku gospodarze-drwale podejmą drużynę z Brzegu. W pierwszym meczu tych drużyn na własnym parkiecie i wybijających piłkę z obręczy koszach zwyciężył Brzeg 77:75 po bardzo zaciętym meczu zakończonym dogrywką.
W tabeli rozgrywek obie drużyny mają równą ilość punktów zajmując lokaty tuż za liderem, co może oznaczać bardzo ciekawe sobotnie widowisko.
Brzeg w ostatnim meczu uległ wysoko w Opolu z AZS II wynikiem 53:118, natomiast Dobrodzień po przeciętnym spotkaniu zwyciężył w Strzelcach Opolskich 90:69.
Mecz ogromnie ważny dla obu drużyn, ponieważ jego zwycięzca umocni się na "podium" i utrzyma realne szanse na grę w barażach.

Zapraszamy kibiców i zachęcamy do gorącego dopingu!!!

Tom

Posty: 1399

PostWysłany: Czw 0:56, 13 Gru 2007    Temat postu:

Info dla kibiców:
W przerwach pomiędzy kwartami - debiutanckie występy klubowych cheerleaderek oraz konkurs rzutowy dla publiczności.

Fox

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 50

PostWysłany: Czw 20:32, 13 Gru 2007    Temat postu:

Ale będzie mecz!!! jeden z ważniejszych meczy..... ważne żeby doping był!!! pozapraszam znajomych Very Happy pozdrowienia dla dream team'u Very Happy MUSIMY DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO!!!

Dee Jay R@f!k

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 86

Skąd: Dobrodzień

PostWysłany: Czw 22:20, 13 Gru 2007    Temat postu:

Oj będzie mecz. Już ja podsycę atmosferę meczową. Wygrany tego meczu pozostaje w walce o II Ligę. A w przerwie zapraszam na konkurs który poprowadzę.
Pozdrawiam

PostWysłany: Pią 0:22, 14 Gru 2007    Temat postu:

W walce o 2 ligę i owszem, ale oczywistym jest, że żadna drużyna z naszej ligi realnych szans na awans nie ma.Smutne ale prawdziwe...Czołowe drużyny z Opolszczyzny i Górnego Śląska dzieli przepaść.

Pozdrawiam
koniu

PostWysłany: Pią 11:43, 14 Gru 2007    Temat postu:

Panowie skończcie juz z ta 2 liga bo mnie wk...e. Przypomnijcie sobie nasze wasze cele i polecam wiadro zimnej wody dla ochłody.Panowie chcemy grac dla rekreacji i sportu czy zdobywac za wszelka cene 2 lige.cele cele cele cele
Miłosz

PostWysłany: Pią 14:23, 14 Gru 2007    Temat postu:

Ale Koniu nieładnie brzydko i nieładnie napisałeś. Nie wiesz, że dzieci to czytają?SmileSmileSmileSmile. Koniu mam nadzieję, że absencja na czwartkowym treningu nie wpłynie niekorzystnie na Twoją formę i znowu pokażesz na co Cię stać. Panowie i wiecie co? Jak Tom nie zbierze minimum 20 piłek z desek to ....go op...(racja nie jestem jak Koniu:)Smile ....to wytłumaczcie Mu, że tak się nie robi. W czwartek jechał ze wszystkimi jak ze świniami, aż się bałem czy komuś nie zrobi krzywdy, tak wymiatał deski. To był pokaz mocy Toma. Spytajcie tych co byli.

PostWysłany: Pią 14:38, 14 Gru 2007    Temat postu:

Moim zdaniem hlopaki najwazniejszy mecz sezonu!!! tak ze nie pjcie dzisiaj i pelna mobilizacja jutro!!

PostWysłany: Pią 23:25, 14 Gru 2007    Temat postu:

Dzięki Miłosz, ale to był tylko trening i graliśmy trójkami na boczne kosze.
Gwarantuję wszystkim, że zbiorę na tablicach ponad 20 piłek, ale po 1-wsze - nie jako rozgrywający i po 2 - jeśli Brzeg zgodzi się na grę 3 x 3 wszerz boiska. Poza tym nie gwarantuję nic, mam jutro ciężkie zadanie i chcę zagrać najlepiej jak to możliwe. Ale nie obrażajcie się, jeśli komuś nie podam...
Janek - weź te gogle.

ciziak

Posty: 103

PostWysłany: Pią 23:34, 14 Gru 2007    Temat postu:

Zgadzam się z Koniem, zresztą nie raz o tym już pisałem.
II liga z czym do ludu...
Najważniejsze to skupić się na najbliższym meczu a myśleć a jakiś barażach...

sabinqa

Posty: 21

PostWysłany: Sob 16:21, 15 Gru 2007    Temat postu:

Delikatnie zadziałałam z cenzurą. Mam nadzieję, że nie za mocno... i pamiętajcie wasze dzieci mogą to czytać Wink

ciziak

Posty: 103

PostWysłany: Sob 20:10, 15 Gru 2007    Temat postu:

Zwycięstwo z Piomiarem w dobrym stylu przewagą o 15 pkt. Brawo . Tom napisz zdobywców punktów a ja wieczorem napiszę statystyki indywidualne.
Świetny doping publiczność, cheelleaderki, muzyka, komentator punktowy i dobra postawa gospodarzy. Warto było przyjść na salę przy ul. Piastowskiej. Jedyne co martwi to kontuzja kostki Konia.

Fox

Posty: 50

PostWysłany: Sob 21:06, 15 Gru 2007    Temat postu:

Mecz nam się naprawde udał...biorąc pod uwage luki w naszym składzie :] Jak Ogi zapunktował w 1 kwarcie to Brzeg padł na kolana :p naprawde fajnie szła gra... tylko szkoda Konia :/

pozdro dla dream teamu :]

dzięki kibicom za doping :]

Fox

Posty: 50

PostWysłany: Sob 21:08, 15 Gru 2007    Temat postu:

Najefektowniejsza akcja meczu???

*daje punkt na Ostrego(jak zebrał kolesiowi piłe zza pleców Very Happy )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> III Liga Koszykówki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)