Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki

PostWysłany: Pon 1:52, 12 Lis 2007    Temat postu:

Dla mnie ten mecz to również moja osobista porażka. Może za bardzo chciałem, ale wierzyłem w zwycięstwo do końca... (IV kwarty). W dogrywce nie było szans. Żałuję wielu akcji, mogłem zrobić więcej, trener kazał mi wchodzić na kosz (od III kwarty), a ja za długo czekałem na dogodną okazję...Teraz wiem, że zbyt często nie słuchamy trenera lub go nie rozumiemy, bo tych błędów było za dużo. Mam ciężką rolę w obronie, biegam takie "linie" (ok. 14metrów) po kilka razy w jednej akcji przeciwnika, a potem trzeba mieć inicjatywę w ataku - i tego mi zabrakło. Każdy zasuwa w obronie jak może, ale biegnąc do ataku - ma chwilę na odpoczynek. Muszę więc zdecydowanie nadrobić kondycję i pewność siebie w ataku, bo gram chałę jakich mało. Mam niewdzięczną funkcję jeśli chodzi o podania. Właściwie oceniam się jako człowiek do podań w lewo lub w prawo, ewentualnie do Siwego na środek. Jak podam do Dawida, to już piłki nie dostanę, a Dawid ją poda w 50% do rywala lub w aut. Ogi też rzadko oddaje, jedynie Siwy mi ufa, ale za to zbyt rzadko mu wychodzę na pozycję. Trener za tą funkcję nie zwraca mi uwagi - tak mam grać, więc tak gram, lecz brakuje tego zdecydowania i wyjścia do rzutu lub wejścia na kosz. Obiecuję, że nadrobię to w Oleśnie!!!
Nie ukrywam, że mocno przeżyłem tą porażkę, właściwie położyłem się z nią spać w sobotę w nocy i wstałem z nią w niedzielę rano. I nadal mnie boli. Dlatego mecz w Oleśnie będzie mój!!!
Pozdrowionka!

Tom

Posty: 1399

PostWysłany: Pon 1:57, 12 Lis 2007    Temat postu:

A co do trenera - nie mam pretensji, zaangażował się jako 6 zawodnik, tylko zbyt dużo epitetów na głos - dzieci są na trybunach, a i dorośli nie muszą tego słyszeć... Ale rozumiem, że to wynik zaangażowania, nieraz załamania i ogólnej nerwowości. Bo rzadko gramy po jego myśli...

koniu

PostWysłany: Pon 9:39, 12 Lis 2007    Temat postu:

nie pisałem wcześniej bo miałem takie nerwy ze gdybym rzucił wiązke epitetów to by sie forum zawiesiło. nie chce mi sie nawet tego komentowac mecz był dobry w naszym wykonaniu oprócz 4 kwarty przeciez nysa ani razu w tym meczu nie prowadziła my wygrywalismy róznicą 10 -15 a nawet jak czesław napisał było 19 oczek to jest duzo i tak to przepierdolic to jest kurwa mistrzostwo świata.ale to już było i nie wróci więcej hahaha.końcówka nas sparaliżowała no i troszke słaby dzień nas wszystkich.jeszcze dwie sprawy a może trzy.po pierwsze jak dostają opierdol na meczu to wszyscy a nie tylko wybrane osoby ok, rzuca może każdy nawet jak mu nie wpada a nie tylko wybrane osoby ,gra cała drużyna tak mówicie a nie tylko wybrane osoby a na meczu było całkiem odwrotnie.właśnie siwy gdzie kurwa ten zalążek młodych jak np.kryspin stupiński wojtek grzesiek pająk majkel gra cały czas stara ekipa plus wzmocnienia nie z gutyna. a po trzecie ja byłem przed meczem o godz.15 nysa też tak szybko przybyła był tez david a kurwa reszta przybyła 15.35 to goście są przed gospodarzami jest to normalne .myśle ze nikogo nie uraziłem bo nie to bylo moim zamiarem nara
Niemilas

Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 76

Skąd: Dobrodzień

PostWysłany: Pon 13:27, 12 Lis 2007    Temat postu:

I tu niestety muszę się zgodzić z Koniem, gospodarze zawsze powinni być wcześniej od gości! Mam nadzieje że to sie zmieni <kropka>

dziad

Posty: 22

PostWysłany: Pon 18:14, 12 Lis 2007    Temat postu:

Niestety nie moglem byc na meczu, czego zaluje bo z tego co wyczytalem i ze statystyki meczowej wnioskuje, ze mecz byl naprawde dobry. Szkoda tylko tej ostatniej kwarty w ktorej duzo przegraliscie...Cieszy fakt, ze wiecej zawodnikow zdobywa punkty, nie jak na poczatku gdy punktowali w wiekszosci tylko Ogi i Maciek. Siwy i Kedzierzawy sie rozkrecili, swoje dorzuca tez Tomek i Kon ale co z lawka rezerwowych? (bo przeciez to oni grali w tej ostatniej kwarcie). Widac, ze trener robi kawal zajebistej roboty ale co z tego, skoro tak jak mowicie w czwartek na treningu jest 5 osob...a trener fatyguje sie z Czestochowy...Wiem, ze ciezko jest pogodzic prace, rodzine i gre w koszykowke ale urwac sie dwa razy w tyg. (w godzinach wieczornych) na 2h treningu jest chyba wykonalne Wink Aha a propos tego zalazka o ktorym wspomnial Siwy i Kon, nie wiem dlaczego chopy bedacy na miejscu (w gutyniu) nie przychodza na treningi, mam tu na mysli Kryspina, Wojtka, Lisa i Pajaka - po prostu tego nie rozumiem. Moze sa zniecheceni brakiem gry albo ich psychika nie wytrzymuje ostrych reprymend trenera?? Mnie w tyg. w Dobrodzieniu nie ma, co wiaze sie z nieobecnoscia na treningach i oczywiscie brakiem zgrania z druzyna. W zeszlym sezonie jeszcze tak mozna bylo grac ale to byla zupelnie inna koszykowka i oczekiwania tez byly mniejsze. Jak mialbym przyjezdzac na weekend na mecz, wchodzic na pare minut i w dodatku trzepac sie z pilka i nie wiedziec co z nia zrobic, wolalem zrezygnowac dla dobra dryzyny. Niech mlodsi walcza o miejsce w skladzie. To tyle dorzucilem od siebie. Pozdro i powodzenia w nastepnym meczu chopy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> III Liga Koszykówki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)