Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki

PostWysłany: Sob 0:50, 17 Lis 2007    Temat postu:

Sorry Miłosz... ewentualne zwycięstwo miało być dedykowane Tobie... a tu wstyd, bo nie mamy prezentu...

Miłosz

PostWysłany: Sob 8:44, 17 Lis 2007    Temat postu:

Szkoda że nie wyszło w Oleśnie. Będzie trzeba się odpłacić za ich "gościnność" na Tartaku. Głowy do góry-pewnie że nie ma powodów do radości, ale z drużyną 3mam ZAWSZE. Porażki też są wkalkulowane w sport i trzeba teraz robić wszystko by odwrócić złą passę. Po protokole widzę że zabrakło Lolka, którego kilkanaście punktów na pewno spowodowałoby, że mecz mógłby mieć inny przebieg. Ogi spisał się na swoim "przeciętnym" poziomie:)SmileSmileSmile)" i stuknął "trzydziestaka". Pisał że miał 9 strat. Chyba większość strat wynika ze zwyczajnego braku zgrania a nie z braku umiejętności (znowu się wymądrzam mimo że meczu nie widziałem SmileSmileSmile Reszta drużyny też jest poustawiana inaczej niż w zeszłych sezonach, więc trzeba wykazać jeszcze trochę cierpliwości za nim to wszystko "zacznie trybić". Poza tym u mnie bez zmian we wtorek melduję się na Tartaku zwarty i gotowy i dopiero po "Kultowej " analizie będę mógł się wypowiedzieć konkretnie.
janek

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 46

PostWysłany: Sob 10:25, 17 Lis 2007    Temat postu:

suchejcie chopy my nie musimy wygrać tej ligi , to co się dzieje to widoczny brak radości z gry w kosza to co bylo zawsze naszą mocną stroną ZABAWA I Drewniany FOLKLOR i to trzeba połączyć z fachową wiedzą trenera. No i ta motywacja trenera (cholera nie potrafię się wygadać) ktora na początku dawała nam takiego KOPA chyba zaczeła działać w drugą stronę i nas paraliżować.NO i jeszcze jedno :wiadomo że jest parę osób które są dużo lepsi i grają dużo i wtedy jest z reguły OK ale pozostali drwale też chcą trochę rżnąć PANIE TRENERZE(tu miała być uśmiechnięta buźka ale k de nie wiem jak się to robi) chociaż są słabsi a ja to wogule jestem cieniutki ale mnie to RYBA żebyśmy się nauczyli grać musimy trenować ale i grać na meczach żeby się oklepać nawet jak przegramy a zawodowcami itak już ni będziemyale grać chcemy coraz lepiej i wtym nam musisz pomóc.RADUJMY SIĘ FOLKLOR ZABAWA FOLKLOR ZABAWA PROFESJONALIZM=BOMBA DREWNIANO-WODOROWA

Post został pochwalony 3 razy
Miłosz

PostWysłany: Sob 13:58, 17 Lis 2007    Temat postu:

Tom wielkie dzięki za pamięć i za chęć zrobienia prezentu. 3mam za słowo że jeszcze go dostanę! A jak znam drwali to wiem że można założyć w ciemno że niedługo znowu będziemy na topie. Janek trochę jeszcze sobie na treningu pobiegamy i porzucamy, a zobaczysz że będziesz walił tróje jak na zawołanie. Pozdro chłopaki!

Ciziak: nie grał
Ilość strat zatrważająca ! Swoisty rekord! Niech każdy policzy sobie ile razem wyszło w meczu! Nawet w zeszłym sezonie tylu nie było, A tu z meczu na mecz niechlubny rekord! Chłopaki skąd te kroki i podania jak balony ?
2 połowa przegrana 54-28 chyba po pierwszej połowie (prowadzenie 6pkt), zresztą słabej w naszym wykonaniu każdy myślał że wygramy i może być tylko lepiej a tu klops.
Trochę żal mi rezerwowych, bo tak jak Janusz napisał mogli w końcówce pograć tych kilka minut - wynik był już przecież ustalony.
w następną sobotę Mechnice u siebie więc trzeba odzyskać Tartak bo Nysa nam go fuksem zdobyła.
Pozdro !

janek

Posty: 46

PostWysłany: Nie 22:00, 18 Lis 2007    Temat postu:

ejjjj co żeście się jeszcze nie pozbierali to kurde skończcie przeżywać bo w następną sobotę musimy napierać tak jak z Opolem a kto się boi to niech opiekuje się swoim tyłkiem czas włączyć TRAK na full DO ROBOTY

Michael

Posty: 210

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 9:26, 19 Lis 2007    Temat postu:

zauwazyliscie ze nie rozegralismy ani jednego dobrego meczu na wyjezdzie?

Peter Basket

PostWysłany: Wto 22:18, 20 Lis 2007    Temat postu:

Jak dobrze policzyłem mieliście 35 strat. Ozimek, który prowadziłem przez ostatnie 2 sezony w najgorszych meczach miał ich ok 30. Przy takiej ilości strat meczu nie da się wygrać, ale to nie mój problem tylko Waszego trenera.
Przyjadę na najbliższy mecz Dobrodzień-Mechnice i sam nie wiem komu kibicować. Przyznam jednak, że żal mi patrzeć na wyniki Mechnic, bo grają tam też moi byli zawodnicy, może w Dobrodzieniu przerwą passę porażek.
Pozdrawiam "trakowych".
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> III Liga Koszykówki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)