Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki
FORUM KIBICóW
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

XXV MECZ KOSZYKÓWKI "PÓŁNOC vs POŁUDNIE" 2016

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> Mecze Północ - Południe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1343
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 15:06, 23 Maj 2016    Temat postu: XXV MECZ KOSZYKÓWKI "PÓŁNOC vs POŁUDNIE" 2016

XXV JUBILEUSZOWY MECZ "PÓŁNOC vs POŁUDNIE" 2016

PLAN UROCZYSTOŚCI


I.
- godz. 17.00
- Tradycyjny Jubileuszowy mecz gwiazd KS START MEBLE Dobrodzień – XXV „PÓŁNOC – POŁUDNIE” 2016

* Konkursy:
- W przerwie po I kwarcie - konkurs rzutowy dla zawodników
- po II kwarcie – pokaz wsadów piłki do kosza w wykonaniu Arkadiusza „Aro” Przybylskiego z Kalisza (zwycięzca wielu konkursów „slam dunk” w Polsce, jeden z najlepszych dunkerów w Europie z osiągnięciami również na arenie międzynarodowej)
- po III kwarcie - konkurs rzutów dla byłych zawodników
- po meczu - konkurs rzutowy z nagrodą dla publiczności

ok. 19.30
- UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA SEZONU 2015/2016.
- Rys historyczny koszykówki w Dobrodzieniu
- Podsumowanie XXV Jubileuszowego meczu. Wybór MVP meczu.
- Podsumowanie sezonu 2015/2016. Wyróżnienia zawodników, współorganizatorów, działaczy i sponsorów.

II.
Po Uroczystości Zakończenia w restauracji "MURZYNEK" w Dobrodzieniu, ul. Księdza Gładysza 2 ok. godz. 20.00 odbędzie się klubowy bankiet dla zawodników i zaproszonych gości.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Pon 15:10, 23 Maj 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1343
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 15:13, 23 Maj 2016    Temat postu: SKŁADY DRUŻYN

SKŁADY DRUŻYN "PÓŁNOCY" i "POŁUDNIA":

Reprezentacja PÓŁNOCY:

(stroje białe klubowe)

1. Rafał Nowak - zawodnik STARTU MEBLE
2. Michał Cieśla - zawodnik STARTU MEBLE
3. Tomasz Sikora - zawodnik STARTU MEBLE
4. Marek Banasiak - zawodnik STARTU MEBLE
5. Michał Czekaj - zawodnik STARTU MEBLE
6. Mateusz Guliński - zawodnik STARTU MEBLE
7. Remigiusz Kubiak - przyjaciel drużyny START MEBLE
8. Miłosz Szczęsny - były zawodnik STARTU MEBLE (zakończona kariera)
9. Adam Mika - były zawodnik STARTU MEBLE
10. Wojciech Kowalik - były zawodnik STARTU MEBLE
11. Grzegorz Ostrowski - były zawodnik STARTU MEBLE
12. Jarosław Szeląg - były zawodnik STARTU MEBLE
13. Wojciech Binda - były zawodnik STARTU MEBLE

Drużynę poprowadzi - Piotr Foltyn (trener KS START MEBLE Dobrodzień)

------------------------------------------------------------------------
Reprezentacja POŁUDNIA:

(stroje czarne klubowe)

1. Rafał Desczyk - zawodnik STARTU MEBLE
2. Wojciech Kotlewski - zawodnik STARTU MEBLE
3. Dominik Desczyk - zawodnik STARTU MEBLE
4. Marek Nowak - zawodnik STARTU MEBLE
5. Mariusz Rybka - zawodnik STARTU MEBLE
6. Janusz Lissy - były zawodnik STARTU MEBLE
7. Przemysław Ociepa - były zawodnik STARTU MEBLE
8. Vahe Muradyan - były zawodnik STARTU MEBLE
9. Adam Pietrzik - były zawodnik STARTU MEBLE
10. Wojciech Gromkowski - były zawodnik STARTU MEBLE
11. Adam Richter - były zawodnik STARTU MEBLE
12. Sebastian Kler - były zawodnik STARTU MEBLE
13. Łukasz Szatanik - były zawodnik STARTU MEBLE

Drużynę poprowadzi - Dariusz Szynkiel (trener KU AZS POLITECHNIKI Częstochowa)

AKTUALNY STAN RYWALIZACJI (na rok 2016 - przed meczem nr 25):
6 zwycięstw reprezentacji PÓŁNOCY,
15 zwycięstw reprezentacji POŁUDNIA,
3 remisy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Pon 11:05, 06 Cze 2016, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom




Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1343
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:04, 06 Cze 2016    Temat postu: Wynik meczu

PÓŁNOC - POŁUDNIE 84:79 (15:23, 18:26, 26:14, 25:16)

Punkty dla reprezentacji PÓŁNOCY:

Nowak Rafał 24, Cieśla Michał 22 (4x3), Czekaj Michał 12, Sikora Tomasz 7, Szczęsny Miłosz 6, Banasiak Marek 4 (1x3), Mika Adam 4, Binda Wojciech 3 (1x3), Kowalik Wojciech 2, Szeląg Jarosław 0.
Trener - Piotr Foltyn (KS START MEBLE Dobrodzień)

Punkty dla reprezentacji POŁUDNIA:
Kotlewski Wojciech 27 (4x3), Rybka Mariusz 13 (1x3), Richter Adam 7 (1x3), Desczyk Rafał 6, Muradyan Vahe 6 (2x3), Ociepa Przemysław 6, Pietrzik Adam 4, Gromkowski Wojciech 4, Nowak Marek 2, Lissy Janusz 2, Desczyk Dominik 2.
Trener - Dariusz Szynkiel (AZS KU POLITECHNIKA Częstochowa)

Sędziowie:

Jerzy Maciek - Opole
Robert Grabowski - Opole

Sekretarz:
Sandra Niemiec
Luiza Pływacz
Honorata Twardokęs

Opieka medyczna - Daniel Fabia

Spiker:
Remigiusz Kubiak
Rafał Koprek

Foto - Nikola Dylka
Kamera - Mattheus Czellnik

Najlepszy za 3 punkty wśród zawodników STARTU - Wojciech Kotlewski

Najlepszy za 3 punkty wśród byłych zawodników STARTU - Adam Richter

Najlepsza w konkursie rzutowym dla kibiców - Kamila Sikora

MVP meczu - Michał Cieśla (Północ)

Hala PSP w Dobrodzieniu

AKTUALNY STAN RYWALIZACJI (na rok 2016 - po meczu nr 25):
7 zwycięstw reprezentacji PÓŁNOCY,
15 zwycięstw reprezentacji POŁUDNIA,
3 remisy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tom dnia Śro 19:26, 08 Cze 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KS Start Dobrodzien - sekcja koszykówki Strona Główna -> Mecze Północ - Południe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin